Rytuał miłosny – czy warto korzystać ze wsparcia wróżki?

Magia miłosna to spuścizna po naszych przodkach, którzy wierzyli, że to energia kieruje życiem człowieka. Wiedza ta z czasem nieco wyblakła, ale wciąż są osoby, które kultywują dawne obrzędy. Jednym z filarów takich wierzeń jest magia miłosna i jej rytuały wspierające tych, którzy poszukują szczęścia w miłości. Zastanawiasz się, czy rytuały miłosne to coś dla ciebie? Sprawdź, czego spodziewać się po wizycie u wróżki.

Rytuał na powodzenie w miłości, czyli magia w walce z samotnością

Rytuały miłosne wykonywane są, kiedy nie możemy trafić na przeznaczoną nam osobę, a związki przynoszą jedynie rozczarowanie. Wizyta u wróżki sprawdza się też, gdy celem jest odzyskanie partnera i wzbudzenie w nim dawnych uczuć, a nawet wtedy, gdy problem stanowi nieprzychylna osoba trzecia lub rodzinne waśnie. Wszystko zależy od naszych intencji oraz rytuału, na jaki się zdecydujemy.

Nie ma wątpliwości, że magia miłosna działa. Potwierdzeniem jest grono osób, które skorzystały ze wsparcia wróżki, a efekty rytuału spełniły ich oczekiwania. Można jednak usłyszeć głosy wskazujące, że miłosne rytuały nie przynoszą żadnych efektów, a wizyta u wróżki to strata czasu i pieniędzy. Dlaczego opinie są tak diametralnie różne?

Przyczyna leży u samych podstaw magii, która napędzana jest przez działania energetyczne. Aby energia astralna mogła spełnić swoje zadanie, konieczne jest nie tylko odpowiednie ułożenie się energii, ale także wiara w jej powodzenie. Przekaz energetyczny oznacza nasze pozytywne emocje, wspomnienia i pewność, że magia miłosna może nam pomóc. Gdy tego zabraknie, siła jej działania będzie znacznie mniejsza. W dodatku rytuały miłosne nie przynoszą jednoznacznych efektów, więc trudno przewidzieć, jak potoczą się nasze losy po przeprowadzeniu obrzędu.

Dla kogo są rytuały miłosne?

Rytuały miłosne to uroki rzucane, aby pokonać przeszkody, jakie stoją na naszej drodze do szczęścia w miłości. Dobra wróżka jest gotowa wesprzeć każdego, kto poszukuje wsparcia, a jego intencje wobec potencjalnego partnera są szczere.

Magia miłosna wspiera:

  • osoby, które marzą o prawdziwej, szczerej miłości;
  • osoby, które rozstały się z partnerem, ale liczą na jego powrót;
  • osoby w separacji, które chcą odbudować więzi z partnerem;
  • osoby, które chcą zażegnać rodzinne konflikty i nieporozumienia z przyjaciółmi.

Kto nie skorzysta z możliwości, jakie daje rytuał miłosny? Odmowa wykonania rytuału zdarza się, kiedy wróżka wyczuje brak podatności na działania energetyczne. Magia nie wspiera też osób kierowanych przez złe intencje. Oznacza to, że jeśli planujesz odzyskanie partnera, który jest już w nowym związku, wróżka może odmówić przeprowadzenia obrzędu.

Jakie są efekty rytuału?

Każdy rytuał miłosny działa nieco inaczej, dlatego jego efekty też mogą być inne. Mimo to cel jest tylko jeden: połączenie dwóch osób, które mają szansę na stworzenie trwałego związku. Rytuały miłosne mogą być wykonywane w obecności osoby zamawiającej albo na odległość. Ta druga opcja dotyczy obrzędów z zakresu czarnej magii – brak obecności osoby zamawiającej zmniejsza ryzyko, że rytuał przyniesie skutki uboczne.

Efekty rytuału pojawiają się jeszcze w trakcie trwania pierwszej sesji u wróżki. To rozkojarzenie, nerwowość i kłopoty ze snem, które potwierdzają, że energia astralna bierze się do działania. Efekty, których tak naprawdę oczekujemy przychodzą z czasem. Może to być kilka tygodni, a nawet miesięcy. W tym czasie wskazana przez nas osoba jest wręcz bombardowana energią wypełnioną pozytywnymi wibracjami, które głośno krzyczą, że warto się do nas zbliżyć. W przypadku białej magii jest to tylko wskazówka. Czarna magia wywiera nacisk odbierając prawo do wyboru.

Rytuał miłosny zadziałał – jak cofnąć jego efekty?

Magia miłosna to uroki, które ingerują w niezwykle intymną sferę, jaką są uczucia. Stanowią silne narzędzie, dzięki któremu możemy pokonać kłopoty sercowe i odzyskać lub odnaleźć wymarzonego partnera. Jednak niekiedy efekty rytuału miłosnego nie spełniają naszych oczekiwań – co prawda magia działa, ale nie jesteśmy już zainteresowani związkiem z daną osobą. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy efekty rytuału można cofnąć?

Pewne jest, że rytuał miłosny powinien być przemyślaną decyzją, a nie impulsem pod wpływem silnych uczuć. To najlepszy sposób, aby uniknąć przyszłych problemów i odkręcania sytuacji, do której sami doprowadziliśmy. Jeśli jednak z jakiegoś powodu magia miłosna nie sprostała naszym oczekiwaniom albo wręcz przeciwnie – przerosła je, wróżka może wykonać rytuał oczyszczenia. Dotyczy to głównie czarnej magii, która tworzy sztuczne więzi, więc relacja nie jest w pełni naturalna. Nie ma też pewności, że taki rytuał przyniesie oczekiwane efekty.

Jeśli chcemy cofnąć obrzęd oparty na białej magii, na przykład rytuał miłosny na konkretną osobę lub rytuał egipski, tak naprawdę żaden dodatkowy rytuał nie jest potrzebny. Biała magia opiera się na naturalnych więziach i prawdziwych uczuciach, a rozwój rozpoczętego przez magię związku zależy tylko od ciebie i twojego partnera. Wystarczy więc, że nieco zwolnicie, zerwiecie kontakt lub zdecydujecie, że wolicie pozostać przyjaciółmi.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *