Czarna magia – jakie rytuały miłosne ma do zaoferowania?

Czarna magia to ostatnia deska ratunku dla osób, które nie mają szczęścia w miłości. Pomaga odnaleźć partnera bez względu na przeszkody, jakie stawia przed tobą los, ale może mieć skutki uboczne, o których warto wiedzieć wcześniej. Najpopularniejszy rytuał miłosny w jej obrębie to spętanie miłosne. Jednak mroczniejsza odsłona magii miłosnej to nie tylko spętanie. Na czym polega czarna magia? Jakie rytuały miłosne ma do zaoferowania? Sprawdź!

Jak działa czarna magia?

Magia miłosna to ciekawy i skuteczny sposób, aby zwrócić uwagę partnera i odnaleźć powodzenie w miłości. Jednak jej działanie może budzić kontrowersje, a konszachty z nieprzyjaznymi bytami nie zawsze kończą się tak jak byśmy tego chcieli. Z tego powodu czarna magia wykorzystywana jest jako rytuał miłosny ostatniej szansy. Zanim postanowimy wykorzystać jej potencjał warto sprawdzić, czy na nasze kłopoty sercowe nie wystarczy jeden z obrzędów opartych na białej magii.

Co się stanie, gdy wybór padnie na spętanie, czarne wesele lub rytuał krwi, czyli jedne z najbardziej znanych uroków z zakresu czarnej magii? W dalszym ciągu jest to magia miłosna, więc podstawowy mechanizm działania jest taki sam. Wróżka ustala, jaki rytuał miłosny będzie najlepiej pasował do naszej sytuacji życiowej i przygotowuje się do jego przeprowadzenia. W większości przypadków obecność osoby zamawiającej nie jest konieczna, a nawet nie jest zalecana. Jest to jedna z metod na zwiększenie bezpieczeństwa obrzędu.

Rytuały miłosne polegają na działaniach energetycznych. To praca z energią, w trakcie której wróżka kształtuje przekaz energetyczny, który zostaje skierowany w stronę wskazanej przez nas osoby. Najlepiej, jeśli nic nas z nią nie łączy – to wtedy czarna magia ma największe pole do popisu, a szansa na pozytywne efekty znacznie wzrasta.

Odpowiednio ukształtowana energia astralna dociera do naszego wybranka i pod przymusem skłania go do zrobienia pierwszego kroku w naszą stronę. Jest to nacisk, któremu nie można się oprzeć. Magia miłosna w takiej formie odbiera wolną wolę, dlatego rytuały takie jak spętanie słyną z wysokiej skuteczności i wyjątkowo szybkich efektów.

Spętanie miłosne a przywiązanie partnera

Spętanie miłosne to fundament czarnej magii. Wiele innych czarnomagicznych obrzędów opiera się właśnie na spętaniu partnera, czego efektem jest trwały, ale wymuszony związek. Aby było to możliwe, potrzebne są atrybuty symbolizujące przyszłych kochanków. Mogą to być zdjęcia, włosy czy osobiste przedmioty. Warto znać też dokładne personalia i datę urodzenia partnera.

Spętanie pozwala powiązać energię dwóch osób w jeden splot. Zmiany energetyczne mogą wywołać przejściowe skutki uboczne, które w przeciwieństwie do białej magii będą się przeciągać. Są to przede wszystkim problemy ze snem i koszmary, nerwowość oraz rozkojarzenie.

Czarne wesele, rytuał krwi – na czym polegają?

Dwa inne czarnomagiczne rytuały miłosne, które wykonywane są najczęściej to czarne wesele oraz rytuał krwi. Celem każdego z nich jest zdobycie partnera, różnica polega na sposobie wykonania.

Czarne wesele traktowane jest jako sposób na połączenie dwóch osób na poziomie astralnym. To odmiana spętania, w której stworzona więź emocjonalna trwa nie tylko w obecnym, ale również w przyszłym wcieleniu. Decydując się na ten rytuał miłosny należy pamiętać, że węzeł na nici astralnej łączącej ciało i duszę jest permanentny, a efektów rytuału nie można cofnąć.

Czym jest rytuał krwi? To rytuał miłosny przez wielu uważany za jeden z najpotężniejszych obrzędów. Wróżka wykonuje go wtedy, gdy naprawdę nie ma żadnej innej szansy na połączenie z wybranym partnerem. Jak wskazuje nazwa do jego wykonania niezbędna jest krew, ale wbrew pozorom powinien bazować na dobrych intencjach. Może to być chęć wzmocnienia więzi, wzbudzenia w partnerze pozytywnych uczuć albo odsunięcie osób trzecich, które negatywnie wpływają na związek.

Efekty czarnej magii

Czy efekty czarnej magii są warte ryzyka, jakie ze sobą niesie? Spętanie czy czarne wesele wywołują bezgraniczne uczucie, które wzbudza silne emocje i pożądanie zbliżone do obsesji. Jest to rozwiązanie dla osób, które mają świadomość, jak działa czarna magia i są gotowe żyć z partnerem, który jest w relacji z przymusu nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Efekty spętania to sztuczna więź emocjonalna, dzięki której dwie osoby zostają połączone na całe życie. Tak duża ingerencja magii miłosnej oznacza, że zachowanie partnera może ulec zmianie, a jego gesty i słowa będą wymuszone. Pierwszy kontakt zazwyczaj następuje w ciągu kolejnych kilku tygodni lub miesięcy.

Zdarza się, że skutki uboczne dostrzegamy dopiero po latach od wizyty u wróżki. Stopniowo związek z przymusu przestaje nam wystarczać, a miłość partnera staje się uciążliwa. To wstęp do kłótni i nieporozumień, a nawet chorób. Rytuały miłosne z czarnej magii sprawiają, że rozstanie z partnerem jest praktycznie niemożliwe. Jesteście trwale złączeni, dlatego on nie pozwoli ci odejść i sam też nie będzie w stanie tego zrobić.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *