Anna Szalkowska – wróżka, rytuały miłosne, spętania

Anna Szalkowska jako wróżka swoje rytuały miłosne prezentuje na stronie: https://rytualy-milosne.pl. Wśród opinii zauważyłam, że wiele osób zamawia u niej rytuał miłosny na konkretną osobę, wiele osób na forach pochwaliło się, że właśnie w ten sposób uratowali swój związek. Pani Ania na swojej stronie prowadzi również blog… przyznam, że wzbudza tym samym moje zaufanie 🙂

Anna Szalkowska - wróżka, opinie
Anna Szalkowska – wróżka, opinie

Opinie na jej temat można znaleźć przede wszystkim na forach internetowych, są również nagrania na Youtube, gdzie osoby dzielą się swoimi uwagami.

Odnośnie rytuałów, jakie pani Ania wykonuje, z jej strony można wyczytać, że są to:

Uwagę przykuwa szczególnie blog, na którym można znaleźć mnóstwo informacji z dziedziny magii miłosnej oraz pracy wykonywanej przez panią Anię.

Będę wdzięczna za opinie 🙂

 

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 32 Średnia: 4.6]

1 998 myśli na temat “Anna Szalkowska – wróżka, rytuały miłosne, spętania

   1. A jaka jest Twoja sytuacja? Jaki staż związku i dlaczego na ten rytuał się zdecydowałaś? Ja też się nad tym zastanawiam…

  1. Też jestem po rytuale egipskim. Efekty są takie że facetr zaczął się w końcu odzywać. Waha się jednak. Są dni że dużo rozmawiamy później chce być sam. Mam nadzieję że mu to przejdzie.

 1. Miał ktoś na poprawę więzi?
  Jestem wszędzie zablokowana przez partnera Pani Ania zaproponowała ten rytuał I zaczynam od wtorku. Ile czekaliście na efekty ?

  1. Tak zaczynam od wtorku,moja sytuacja jest nijaka że tak to ujmę, nie mam kontaktu z partnerem od lutego, pani Ania zaproponowała żeby spróbować więc próbuje zobaczymy co będzie

 2. Moja nijaka , że tak to ujmę,miała rytuały wykonane u kogoś innego ale bez zmian żadnych, od lutego nie jesteśmy razem , napisałam do p.Ani i ona mi zaproponowała żeby spróbować rytuał na poprawę więzi, próbuje zobaczymy jak się nie uda to raczej daje sobie spokój

   1. Efekty zaczęły pojawiać się po dwóch tygodniach. Póki co kontakt wrócił z partnerem, dużo rozmawiamy, ale są jeszcze wahania. Zamówiłam coś dodatkowego u pani Ani.

 3. Hej, jutro zaczynam rytuał egipski u pani Ani, opisałem jej sytuacje i sama mi go zapropnowała. Trochę się stresuje, ma ktoś jakieś rady, albo może się pochwalić rezultatami?

  1. Czytałam twoje poprzednie wpisy. Super że się udało ja jestem w trakcie i też wierzę że się uda.
   Miałaś tylko jeden rytuał czy jeszcze jakiś inny ?
   I ile w zasadzie czekałaś na efekty ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *