Anna Szalkowska – wróżka, rytuały miłosne, spętania

Anna Szalkowska jako wróżka swoje rytuały miłosne prezentuje na stronie: https://rytualy-milosne.pl. Wśród opinii zauważyłam, że wiele osób zamawia u niej rytuał miłosny na konkretną osobę, wiele osób na forach pochwaliło się, że właśnie w ten sposób uratowali swój związek. Pani Ania na swojej stronie prowadzi również blog… przyznam, że wzbudza tym samym moje zaufanie 🙂

Anna Szalkowska - wróżka, opinie
Anna Szalkowska – wróżka, opinie

Opinie na jej temat można znaleźć przede wszystkim na forach internetowych, są również nagrania na Youtube, gdzie osoby dzielą się swoimi uwagami.

Odnośnie rytuałów, jakie pani Ania wykonuje, z jej strony można wyczytać, że są to:

Uwagę przykuwa szczególnie blog, na którym można znaleźć mnóstwo informacji z dziedziny magii miłosnej oraz pracy wykonywanej przez panią Anię.

Będę wdzięczna za opinie 🙂

 

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 32 Średnia: 4.6]

852 myśli na temat “Anna Szalkowska – wróżka, rytuały miłosne, spętania

 1. Dzisiaj udało nam się spotkać. Nie było to jakieś długie spotkanie gdyż oboje mamy coś do zrobienia. Powiedział, że tęskni, ostatnio myśli dużo o nas i chciałby to wszystko naprawić. Powiedziałam mu, że chcę trochę czasu na zastanowienie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale chyba nie do końca jestem gotowa na taki obrót sprawy. Nie wiem czy powinnam od razu zaproponować coś więcej czy właśnie trzymać go trochę na dystans.

  1. Wszystko zależy od rytuału, energii, wiary.
   Efekty mogą się pojawiać już podczas sesji lub dopiero po kilku tygodniach

 2. Wczoraj zaczęłam rytuał miłosny u pani Ani. Nie mogłam się skoncentrować podczas sesji nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłam. Ktoś miał podobnie?

 3. Cześć, ja zaczęłam we wtorek rytuał na naprawę więzi i nie wiem też czy robię wszytko dobrze bo ciężko mi robić tą wizualizacje, jestem strasznie rozkojarzona, śpię za to jak nigdy dobrze jakbym była wycięczona po jakimiś maratonie. Czy ktoś też tak miał?

   1. Ja po skończonym rytuale nagle zaczęłam spać jak dziecko 🙂 w sensie, że dawno tak mocno nie spałam, zaczęły się też pojawiać różne sny (a nie pamiętam ostatnio, żebym śniła). I co najważniejsze, w chwili zakończenia rytuału odczułam… spokój. Natomiast przez 14 dni trwania rytuału nie mogłam się na niczym skupić, sam rytuał był całkiem przyjemny, wizualizacje też nie stanowiły problemu (poza pierwszą – wtedy rzeczywiście nie mogłam się skupić). Teraz pozostało mi cierpliwe czekanie i bycie dobrej myśli 🙂

 4. Wczoraj udało nam się ponownie spotkać, postanowiliśmy spróbować jeszcze raz. Rytuał w moim przypadku zadziałał oby tylko nic się nie zepsuło.

   1. Po dwóch tygodniach od zakończenia rytuał on sam się odezwał i zaproponował spotkanie.

 5. Nie wiem jak powinnam się zachowywać, w pierwszym dniu rytuału, w 4 i dziś w 6 zareagował na moją reakcje na ig. Ale wstawił też dziś zdjęcie z restauracji gdzie widać w tle jakąś dziewczynę. Tak bardzo chciałabym napisać ale wiem, że nie powinnam. Czy powinnam się jakoś odezwać czy czekać na jego ruch. Mam mętlik w głowie.

 6. Wczoraj miałam pierwszy dzień rytuału. Przyznam, że przed sesją bardzo się denerwowałam, ale już podczas medytowania poczułam taki wewnętrzny spokój.

 7. Zamówiłam dzisiaj rytuał miłosny u pani Ani, od wtorku będziemy wykonywały go wspólnie. Kontakt z panią Anią mam na tym etapie dobry, budzi moje zaufanie.

 8. Ja zaczynam rytuał we wtorek. Mam trochę tremę ale mam nadzieję że wszystko się uda. Dzisiaj dowiedziałam się że on nie chce się z nikim wiązać, jest po przejściach i myślę że poprostu się boi.

 9. Pani Ania mi pomogła. Musiała wykonać rytuał wzmacniający bez opłaty i po nim nastąpiły efekty. Mój ukochany do mnie wrócił a sytuacja była beznadziejna, nie dawał nam żadnych szans kiedy prosiłam o kontakt a teraz sam domaga się spotkań i nie widzi poza mna życia. Wykonałam też rytuał egispki ale u innej osoby więc myśle ze to nasilio działanie i mam wymarzony efekt

 10. My trochę popisaliśmy, są jakieś rozmowy na temat spotkania, ale nie możemy dobrać terminu. Jest opcja po majówce, może wtedy się uda.

 11. 11.04 zakończyłam rytuał na konkretną osobę, spędziliśmy ze sobą sobotę oraz niedzielę. Na jutro kolejny raz jesteśmy umówieni. Chyba mogę mówić o sukcesie.

   1. Spotkaliśmy się, chwilę porozmawialiśmy. Widać u niego duży dystans, mam nadzieję, że to minie.

 12. 28 marca miałam koniec rytuału, a 13.04 polubił moją relację na Instagramie. Później zaczęliśmy pisać u tak udało się umówić na spotkanie.

 13. Od wczoraj mam wykonywany rytuał, uczestniczę w sesjach. Miałam problemy ze snem, przez długi czas nie mogłam zasnąć.

  1. Ja tez od wczoraj, ale znowu ja zasnęłam jak dziecko co nigdy mi się nie zdarzyło bo zawsze miałam problemy ze snem.

 14. Miał ktoś dziwne odczucia podczas rytuału ? Ja wczoraj miałam pierwszy i myślałam ze serce mi spłonie czułam taki gorac. Jeszcze podczas zapalania swojej świeczki był taki płomień ze coś niesamowitego, ktoś miał podobnie?

   1. Mam podobnie. Ciągle się budzę w nocy i za każdym razem po sesji chce mi się płakać. Jestem bardzo rozchwiana emocjonalnie.

   2. Gricza. Poznaliśmy się w grudniu spotkaliśmy kilka razy i zakochałam się w nim na maksa. Kiedy wyznałam mu co czuje strasznie się do mnie zdystansował i od tamtej pory się nie widzieliśmy a minął już miesiąc. Coś tam czasem napisze parę zdań, a potem po dwa, trzy dni przerwy. Kiedyś też lepiej nam się rozmawiało. Strasznie się zamknął na mnie. Robiłam wcześniej rytuał na wzmocnienie więzi, ale właśnie zepsulam wszystko tym że zaczęłam go naciskac. Teraz staram się go nie naciskac i tak jak Pani Ania powiedziała nie inicjować kontaktu ew odpisywac jeśli on sam napisze. Dziś mam 8 dzień rytuału jeszcze 6. I mam nadz że wkoncu po tym zacznie się coś dziać 😁 tym razem jestem dobrej mysli

  1. Gricza ale Ci zazdroszczę, u mnie skomplikowana sytuacja. Najpierw napisze pierwszy wymienimy dwa- trzy smsy a potem nie odpisuje na moje po dwa dni 🙁 mam nadz że rytuał przyniesie efekt. 🤞🤞

  2. Wczoraj przyjechał i spędziliśmy całą noc ze sobą. Do końca pozostały mi trzy sesje ale chyba po woli coś ruszać zaczyna. To nasz pierwsze sp po miesiącu 🙂 tylko dalej portale randkowe odwiedza 🙁 ale licze że po skończonym rytuale przestanie 🙂🙂

 15. Wysłałam snapa i odpisał właśnie teraz ale boje się otworzyć. Bo stosuje tez zasadę zero kontaktu i nie mogę mu odpisać. Co mam zrobić ? Został mi jeszcze jeden dzień rytuału. Pomóżcie

   1. Tak właśnie zrobiłam , tylko ze ona odpisuje dopiero rano bo teraz ma seanse 😭

 16. Czy Wy też tak macie że po każdej wykonanej sesji chce sie Wam płakać? Ja ogólnie chodzę ostatnio jakby mi ktoś serce rozrywał. Wierzę w to że się uda, ale to czekanie i ta rozłąka z ukochaną osoba są najgorsze 🙁

 17. Po jakim czasie mieliście efekty ?
  Jestem załamana, już wykonałam rytuał gdzie indziej i nie ma żadnych efektów
  U pani ani dopiero zaczynam
  Jak udawało wam się wytrzymać bez szukania kontaktu z druga połówka po rytuale?Ja już miesiąc nie mam

  1. Kotka a jaki masz rytual u Pani Ani?
   Ja u niej Mialam na naprawe wiezi ale jednoczesnie egipski u innej osoby, byl efekt tylko nie wiem ktorego rytualu.

  2. Każdy ma chyba trochę inaczej. U mnie zaczynały pojawiać się efekty. Jest coraz lepiej, wczoraj znowu udało nam się spotkać.

   1. Miałam również egipski u kogoś innego
    Ale czuje takie rozczarowanie bo czekałam i nic nie drgnęło
    To po jakim czasie gracza masz efekty?
    Teraz zaczynam na konkretna osobe rytuał

   2. Gricza super. Takie informacje dają nadzieję i wierzę że niedługo ja podziele się taka informacja

  3. Bardzo ciężko wytrzymać bez kontaktu. Mnie cały czas kusi żeby napisać jako pierwsza, ale niestety to może wszystko zepsuć. Trzeba czekać cierpliwie niestety. Ja to prawie po ścianach chodzę

   1. Gricza super. Ja cały czas czekam, serce mi rozrywa. Dopiero cztery dni po rytuale, ale wierzę że się uda 🙂

   2. Czekam, ale to czekanie najgorsze i to że sie nie odzywa. Ale jestem dobrej myśli i wierzę mocno że tym razem się uda. Stosuje się do zaleceń Pani Ani i czekam i daje mu czas 🙂🙂

 18. Odezwał się w czwartek ale tak dziwnie jakby chciał a jednak nie … taka zabawa trochę w zimno i ciepło… ciagle o Nim myśle, czekam dalej.

   1. Dziewczyny, bo Was chyba tu większość – takie wahania zdarzały się i u mnie, u innych chyba też, przynajmniej tak piszą. U mnie wszystko dobrze się skończyło, więc to chyba dobry znak w Waszym przypadku.

  1. Dla mnie pani Ania zaczyna od wtorku na naprawę więzi partner się odemnie odsunal na maksa widzi że go kocham i on to wykorzystuje jestem tak rozłączona że tragedia z moim stanem psychicznym

   1. Niby spotykamy się ale rzadko ale jego uczucia wygasły do mnie jak jesteśmy osobno to cały czas kłótnie jak jesteśmy razem jak się spotkamy staramy się nie kłócić ale on jest taki dziwny a moimi pytaniami i mówieniem co bym chciała jego to dmerwuje i zaraz zminia zachowainie do mnie

 19. Córka niechcacy wysłała jakieś zdjęcie do niego, a ja napisałam że przepraszam ale młoda dorwała się do mojego tel i wysyła glupoty. Po paru minutach zadzwonił, że nie odzywał się bo miał strasznie zalatany tydzień i zapytał dlaczego ja się do niego nie odzywam. Chyba po mału zaczyna coś ruszać 🙂🙂 wierzę że będzie coraz lepiej 🙂

 20. My byliśmy razem trzy miesiące, jesteśmy miesiąc po rozstaniu. Nagle powiedział, że popełnił błąd i nie chce się więcej spotykać. Od tamtej pory nie odbiera moich telefonów, na komunikatorach też nie odpisuje. Nie wiem co mam robić, zamówiłam rytuał, od jutra zaczynam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.