Rytuały miłosne – opinie

Tematyką forum są rytuały miłosne oraz ogólnie magia, która się tą kwestią zajmuje – czyli również spętanie oraz uroki. Celem strony jest zebranie rzetelnych opinii na temat osób, które takowe rytuały wykonują tak, aby było to miejsce pomocne osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji – wiadomo, że chodzi o sprawy sercowe.

Przeglądałam fora internetowe i muszę przyznać, że jest na nich wiele sprzecznych informacji – szczególnie na gazeta.pl oraz kafateria. O ile w jednym temacie jedna wróżka jest zachwalana, o tyle w drugim – komentarze o danej osobie są mniej przychylne. Z tego powodu ciężko jest się w tym wszystkim połapać.

Rytuały miłosne, spętanie, magia miłosna
Rytuały miłosne, spętanie, magia miłosna

Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje, jakie zebrałam na temat niektórych rytuałów miłosnych:

Rytuał miłosny na konkretną osobę

Według informacji, jakie można znaleźć w Internecie, rytuał miłosny na konkretną osobę jest jednym z najpopularniejszych jeśli chodzi o magię miłosną. Oferuje go wielu rytualistów, mnóstwo informacji na ten temat można znaleźć również na forach internetowych.

Zaletą wspomnianego rytuału jest to, że oparty jest on na białej magii, czyli jest on bezpieczny – nie występują po nim efekty uboczne.

Według opisów, jakie można znaleźć na stronach rytualistów można się dowiedzieć, że warunkiem powodzenia w przypadku tego typu magii są uczucia drugiej osoby.

Rytuał egipski

Oferowany jest przez zdecydowaną większość osób oferujących usługi w zakresie magii miłosnej. Z informacji, jakie można znaleźć w Internecie wynika, że jest to bardzo silny rytuał o dosyć szybkim działaniu.

Odnośnie magii, na jakiej jest oparty – nie ma tutaj zgody wśród rytualistów: część rytuał ten traktuje jako białą magię, część jako czarną, nie brakuje też zwolenników magii mieszanej.

Spętanie miłosne

Wykonywane jest praktycznie przez każdą osobę zajmującą się magią miłosną. W tym przypadku mamy do czynienia z czarną magią, może wiązać się z efektami ubocznymi. W przeciwieństwie do rytuału miłosnego na konkretną osobę, w tym przypadku nie są potrzebne uczucia osoby, na którą zamawiany jest rytuał.

Odnośnie wróżek i rytualistów, zainteresowało mnie parę osób, które poza dobrymi opiniami prowadzą również blogi (wzbudziło to moje zaufanie). Prowadzenie strony internetowej nie jest jednak warunkiem koniecznym, myślę, że najważniejsze są jednak opinie innych osób, które miały wykonany rytuał i im wyszedł.

Rytualiści, którzy moim zdaniem są najbardziej popularni w Internecie:

 • http://mysticum.pl/ – działają od dłuższego czasu, opinie mają dosyć dobre (chociaż nie wszystkie). Blog zwięzły, zawiera chyba najważniejsze informacje. Zauważyłam, że specjalizują się przede wszystkim w rytuale egipskim
 • magicznerytualy.pl – mają stronę, jednak nie ma zbyt dużo o nich w Internecie
 • https://rytualy-milosne.pl – czyli Anna Szalkowska. Przyznam, że ma bardzo dobre opinie na forach, blog również fajnie opisany. Z jej strony można wyczytać, że wykonuje rytuał miłosny na konkretną osobę, egipski oraz spętanie
 • Alicja Bond – co prawda nie ma bloga, jednak całkiem dobre opinie w Internecie
 • Michał Stępko – podobnie, czyli nie ma bloga, jednak opinie wzbudzają moje zaufanie.

Lista ta będzie na bieżąca uzupełniana, w zakładkach będzie można znaleźć o nich informacje ogólne, zachęcam do komentowania osoby, które miały styczność z rytuałami miłosnymi. W ten sposób będzie można stworzyć listę wiarygodnych wróżek oraz wróżbitów. Gdyby którejś wróżki nie było, piszcie w komentarzach, będę sukcesywnie dodawała.

Zakładając bloga nie chcę nikogo faworyzować, nie mam w tym żadnego interesu. Zależy mi na tym, aby strona ta była rzetelnym źródłem informacji tak, aby każdy znalazł tutaj coś właściwego dla siebie.

Co o tym myślicie? Ktoś korzystał z podobnej pomocy i może coś doradzić? Ja nigdy wcześniej nie korzystałam z takiej pomocy, będę bardzo wdzięczna za wskazówki.

Zasada forum jest prosta: proszę, aby każdy używał tylko jednego nicka tak, aby uniknąć dyskusji klonów. Niedopuszczalna jest również agresja słowna oraz ogólnie obrażanie drugiej osoby.

Pełną listę rytualistów oraz wróżek można znaleźć tutaj. Gdyby kogoś brakowało, piszcie w komentarzu.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 13 Średnia: 5]

428 myśli na temat “Rytuały miłosne – opinie

 1. Pytanie do osób które skończyły z powodzeniem swoje rytuały. Czy zawsze mieliście wiarę, ze się uda? Czy muszę mieć wiarę by się udało czy jest to od tego niezależne?

  1. Bardzo duży wpływ ma nasza wiara. Jeśli nie ufasz rytualiscie i nie wierzysz ze rytuał się powiedzie to nie będzie efektów. Rytualista wysyła energię do drugiej osoby a ty swoim negatywnym myśleniem niszczysz tą energię.

 2. Ile trwa wzmocnienie rytuału u Anny Szalkowskiej i ile po wzmocnieniu znowu powinno się czekać? Może ktoś miał tu wykonywane i mógłby napisać parę słów?

   1. A co by się stało gdybym podszywając się pod kogoś innego kupiła rytuał separacji np pod moja koleżankę żeby rozdzielić ja z pewnym chłopakiem

 3. Czy możecie się podzielić wrażeniami po spętaniu? Duże i poważne są skutki uboczne? Partner zachowuje się jakby był do czegoś przymuszony?

 4. Proszę o opinie o Lilith Black Moon, Pani Laurze, Pani Fatmie, Pani Morganie, Pani Małgorzacie z OLX. Jeśli ktoś korzystał z usług którejś z tych Pań, bardzo proszę o informacje.

  1. Ja korzystam z usługi u Pana Mozgola. I mogę powiedzieć szczerze że kontakt mam cały czas. Odpisuje na kazde moje pytanie. Co prawda dopiero zaczełam ale jestem zadowolona .

 5. Fatma – nie polecam. Ciągłe fochy i zmiany zdania, w dodatku pani nie oczyszcza przed rytuałem, miesza rytuały, których się nie łączy, a jak nie ma efektów, wypina się i każe sobie radzić samej. Po rytuałach dopiero pisze, że trzeba najpierw oczyścić i każe szukać sobie kogoś innego do tego. Taka pomoc. Jednego dnia pisze, że pomoże, drugiego, że pomyśli, a trzeciego, że nie pomoże już wcale. Cyrk jakiś. Gdy napisze się coś, co źle zrozumie, mimo dobrych intencji, lub coś nie po myśli pani, śmiertelnie się obraża.

  1. 🙁
   Przepraszam za taka ilosc pytan, ale sama sie zastanawialam nad ta wrozka… Tylko u mnie nie ma żadnego kontaktu z facetem od kilku tygodni :/
   Robiłaś rytualy w trakcie bycia z nim i zgodnie ze wskazówkami?
   I czemu kilka rytuałów jednocześnie?

   1. Rytuały w trakcie związku, ale on już dziwnie się zachowywał… Pytając o wskazówki masz na myśli te od Fatmy? Kilka rytuałów, ponieważ chłopak jest strasznie trudny…

   2. Tak, wskazówki od wrozki, bo kiedyś np jedna zarzucila mi,że ja czegoś dobrze nie zrobiłam I dlatego nie wyszło

 6. Mi wróżka Fatma bardzo pomogła. Zamawiałam rytuał finansowy i jestem bardzo zadowolona, bo wyszłam z długów i dostałam lepszą pracę. Trzeba trochę poczekać na efekty i dostosować się do wskazówek pani Fatmy. Wróżby też mi się sprawdzają, korzystam regularnie z jej oferty.

  1. Ja korzystam czasem z jej wróżb, zawsze się sprawdza. Zamówiłam też rytuał miłosny i widać pierwsze efekty.

   1. W sensie, że księdzu mówisz, że zamawiałaś / robiłaś rytuał. No i czy w ogóle można mówić komuś o rytuale? Księdzu właśnie lub komukolwiek innemu. Nawet facetowi, na którego był wykonany rytuał. Ja mam coś takiego, że ciężko mi utrzymać to w tajemnicy…

 7. Wydaje mi się, że nie powinno się mówić. Ktoś może zmienić bieg energetuczny na Twoją niekorzyść , wiedząc o rytuale

 8. Uwaga na oszustkę Margaret! Nic nie robi, wyłudza pieniądze jak najwięcej i jest bardzo niemiła. Wróżby się w ogóle nie sprawdzają, zupełnie co innego mówi. A rytuały tylko wyciąga jak najwięcej kasy i obiecuje, a potem wyzywa klientów od najgorszych.

 9. Trzech magów i Margaret to ta sama osoba oszustka, zakłada kilka kont i wyłudza pieniądze obiecując złote góry. Nie ma pojęcia o magii. Nie nabierajcie się.

 10. Urokinamilosc.pl – rytuał okazał się całkowicie nieskuteczny nie wiem czy w ogóle było coś robione tak szczerze mówiąc.

 11. Uważajcie na Ukrainkę Swietlana czy Svitlana. Udaje, że pomaga ludziom i że niby jest skuteczna, a tak naprawdę wyłudza pieniądze i nic nie robi tylko liczy każde pieniądze od biednych Polaków i robi im niepotrzebną nadzieję. Potem ignoruje klientów! Straciłam ostatnie pieniądze i nadzieję…

   1. Ja robiłam u niej rytuał 3 miesiące temu i myślałam, że już nie zadziała ale mój były w końcu wrócił do mnie i jestem jej bardzo wdzięczna. Trzeba czasu.

  1. Ja robiłam. Gdy po paru tygodniach napisałam że nie ma efektów nie otrzymałam już żadnych efektów nie dostałam żadnej odpowiedzi.

 12. Ponawiam swoją prośbę.
  Proszę dodać wróżkę Cecylie oraz Wróżkę Annę Rosiak.
  Czy ktoś ma widoczne efekty po działaniach u tych wróżek?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.