Eryk Mozgol – rytuały miłosne

O tym panu można dowiedzieć się przede wszystkim z jego strony intenetowej http://rytual-milosny.pl/, na której opisuje rytuały, które wykonuje. Wśród nich możemy znaleźć:

Eryk Mozgol - opinie
Eryk Mozgol – opinie
 • rytuał miłosny na konkretną osobę,
 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • rytuał separacyjny.

Nie udało mi się znaleźć zbyt dużo na forach internetowych, dlatego będę wdzięczna za opinie osoby, które zamawiały u niego rytuał.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 61 Średnia: 4.6]

1 090 myśli na temat “Eryk Mozgol – rytuały miłosne

 1. Wczoraj porozmawialiśmy szczerze, chyba mogę mówić o sukcesie. Nie chcę niczego zapeszać, ale wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.

  1. Jak sytuacja u Ciebie? 🙂

   Ile finalnie czekałaś na efekt i czy to partner się stara?
   Czy bardziej Ty „przymykałaś oko”, bo chciałaś powrotu?

   Chodzi mi o to, czy do nich coś dociera, że źle się zachowywali i czy zmieniają swoje postępowanie?

 2. Co robicie by nie kontaktować się pierwszej? Ja mam z tym problem. Nie potrafię wytrzymać tak bardzo chce z nim porozmawiać

  1. Cierpliwość to kluczowy element tego całego przedsięwzięcia 🙂

   Pomyśl jak będziesz szczęśliwa kiedy to on pierwszy zacznie zabiegać o kontakt, rozmowę czy spotkanie… ? daj mu czas na to, żeby się postarał.

   1. To prawda, trzeba pozostawić to rytuałowi, ja sama niedawno skończyłam, teraz czekam.

   2. Trzeba tej cierpliwości mieć wiem to po sobie. Obecnie jesteśmy razem chociaż to przedłużało się w moim przypadku.

   1. Ale jak miała ta ważna osoba urodziny i po prostu za jakiś czas życzyło się dobrego dnia i później tylko się da ten prezent na urodziny, ale nie będzie naciskać właśnie, odzywać już?

   2. Anik ja miałam rytuał u P. Michała Stępko. Jestem tydzień po rytuale. Czekam na efekty.

 3. No ok. Jednak chyba, jak ma ta osoba urodziny i zawsze pamiętała o naszych to mogę Jej fajne życzenia złożyć i dać prezent na urodziny, przecież nagle chamsko nie oleje urodziny czy nie wyrzucę prezentu do kosza… Chodzi o to by nie naciskać, dać te chwilę.

   1. No dobrze rytuał trwał akurat się skończył. Trzeba te chwile odczekać, bo nie wiecznie też nie wiadomo, ale te chwile dać czas. Ale jeśli w tym czasie tak się złoży, że nałoży się, że ta ważna osoba ma urodziny to chyba nagle nie oleje tych urodzin, skoro zawsze pamietano o mnie i zawsze też ja pamiętam. Po prostu te urodziny wyszły w trakcie rytuału, bo tak ma i się nałożyło ;). A to ja wcześniej olewałem i nie doceniałem.

  1. Tak się nie robi. Przed pojawieniem się efektów prawdopodobnie i tak nie odpisze. Ja jestem w trakcie wykonywania rytuału przez pana Eryka, mnie też korci, żeby napisać do mojego lubego, ale wiem, że to nie byłby dobry pomysł.

   1. Urodziny to urosziny nawet wypada pamiętać, jak zawsze I jak o Nad pamiętano. To nie.jest, tak że właśnie odzywam się zaraz, bo nje mogę wytrzymać, bo coś tam. I odzew miałem I miłe zaskoczenie radość 🙂 Za to teraz pp urodzinach na spokojnie (;

 4. Mi się wydaje, że to jest bardzo indywidualne. Ja ze swoim cały czas utrzymuję kontakt, więc dziwnie by było jakbym nagle urwała, bo rytuał. Pytajcie o wszystko u p. Eryka, najlepiej doradzi.

 5. Od dzisiaj zaczynam rytuał u pana Eryka. Moja sytuacja jest beznadziejna mam nadzieję że rytuał tutaj coś pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.