Rytuał miłosny na konkretną osobę

Według informacji, jakie można znaleźć w Internecie, rytuał miłosny na konkretną osobę jest jednym z najpopularniejszych jeśli chodzi o magię miłosną. Oferuje go wielu rytualistów, mnóstwo informacji na ten temat można znaleźć również na forach internetowych.

Zaletą wspomnianego rytuału jest to, że oparty jest on na białej magii, czyli jest on bezpieczny – nie występują po nim efekty uboczne.

Według opisów, jakie można znaleźć na stronach rytualistów można się dowiedzieć, że warunkiem powodzenia w przypadku tego typu magii są uczucia drugiej osoby.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

36 myśli na temat “Rytuał miłosny na konkretną osobę

    1. Sama się zastanawiam kogo wybrać. Miałam już rytuał u jednej osoby i zero efektów, nie chcę znowu przeżywać rozczarowania.

    1. Weronika jest nieskuteczna. Ja z kolei zamówiłam rytuał krwi i pani Marii Ondysz i chcę tutaj ją polecić wszystkim którzy szukają odpowiedniej osoby która nie oszukuje i naprawdę robi rytuały które działają. Od tygodnia mam efekty tego rytuału i to bardzo silne. Mój facet szaleje na moim punkcie i definitywnie zakończył relacje z kochanką. Po 7 miesiącach rozstania jesteśmy znowu od tygodnia razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *