Rytualista Aureliusz Grabski

Rytualista Aureliusz swoje rytuały oferuje za pośrednictwem strony https://magiczne-rytualy.pl/. Wśród nich przeważa magia miłosna, można zamówić między innymi:

Rytualista Aureliusz magiczne-rytualy.pl
Rytualista Aureliusz magiczne-rytualy.pl
 • rytuał miłosny na konkretną osobę,
 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • czarne wesele,
 • rytuał separacyjny.

Poza rytuałami miłosnymi można zamówić również rytuał na szczęście oraz oczyszczający

Bardzo proszę o opinie na temat tego pana.

 

 

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 17 Średnia: 4.8]

253 myśli na temat “Rytualista Aureliusz Grabski

  1. Ja robiłam właśnie ten rytuał u pana Aureliusza. Nie wiem czy zamówiłaś u niego, jeśli nadal się zastanawiasz to powiem że warto. Rytuał dał w tej chwili pełne efekty, pierwsze zmiany zaczęły pojawiać się już gdy pan Aureliusz wykonywał dla mnie rytuał, później była jakaś przerwa. Po nieco ponad trzech tygodniach wszystko na nowo ruszyło, partner zaczął się mną coraz bardziej interesować, stopniowo kontakt był coraz większy i tak pomału wszystko się rozwijało. Teraz jesteśmy razem, myślę że to za sprawą rytuału.

   1. Egipski, pan Aureliusz zaproponował taki po analizie. Myślałam, że będzie za słaby, ale myliłam się, wszystko się udało.

 1. Po czarnym weselu efekty pojawiły się po pięciu tygodniach. Okres oczekiwania trochę długi, ale nie żałuję.

   1. Niczego nie odczuwam , wszystko normalnie. Jak będą jakieś zmiany będę informować na bieżąco.

  1. Piszę po dłuższym czasie i musze powiedzieć, że odniosłam sukces. Jesteśmy razem, wszystko sobie po drodze wyjaśniliśmy, na nowo jesteśmy szczęśliwi. A pana Aureliusza będę wszędzie polecać.

 2. Rytuał miłosny na konkretną osobę – wyszło, ale potrzebne było wzmocnienie. Tak czy inaczej polecam, efekt finalny osiągnięty, to najważnijsze.

   1. Wydaje mi się, że moja sytuacja jest beznadziejna. Zorientowałam się, że partner ma inną, wtedy podjął decyzję o rozstaniu. Poblokował mnie gdy próbowałam się z nim kontaktować, nie mam z nim teraz żadnego kontaktu.

 3. Po wzmocnieniu wydaje mi się, że sytuacja zaczyna ruszać z miejsca. Na początek mnie odblokował, po paru dniach sam napisał co u mnie. Teraz mamy jakiś tam kontakt, sam napisał. Ciekawe co będzie dalej.

 4. Polecam rytuał egipski, który w moim przypadku okazał się zbawienny. Dziewczyna odeszła do innego, jakby nigdy nic. Efekty zacząłem dostrzegać po czterech tygodniach, gdy to ona sama do mnie napisała, powiedziała, że między nimi przestaje się układać. Ostatecznie wróciliśmy do siebie, jest spoko.

   1. Partner jest dla mnie milszy, zaczął normalnie rozmawiać. Wcześniej nie można było się z nim dogadać. Mam nadzieję, że uda nam się wrócić do siebie.

 5. Cztery tygodnie temu pan Aureliusz zakończył dla mnie rytuał. Są postępy jednak nadal nie jesteśmy parą. Będę informowała o dalszych zmianach.

 6. Jestem trzy tygodnie po rytuale egipskim u pana Aureliusza. Sytuacja diametralnie się zmieniła, moja dziewczyna w końcu zaczęła się do mnie odzywać, wczoraj było krótkie spotkanie. Wcześniej było to nie do pomyślenia.

  1. Ja mam czarne wesele, pan Aureliusz napisał, że do miesiąca trzeba czekać. Plus czas wykonywania rytuału.

  2. U mnie po egipskim efekty po niecałych czterech tygodniach, ale na pełne rezultaty czekałam trochę więcej.

   1. Byliśmy. Ale oddaliliśmy się od siebie, pewnego dnia powiedział, że nic do mnie nie czuje.

 7. Ile czekaliście na efekty ? Ja mam separacyjny na niego i jego powiedzmy partnerkę oraz egipski na nas. Jestem strasznie rozdrażniona, 8.03 zakończył się rytuał a teraz czekam

 8. To będę kolejną osobą z efektami u pana Aureliusza. Rytuał zamówiony z styczniu, efekty w połowie lutego, teraz finalnie z dziewczyną wróciliśmy do siebie. Jeśli mogę coś podpowiedzieć to polecam rytuał egipski.

   1. To może i ja spróbuję chociaż jestem trochę sceptyczna jeśli chodzi o magię.

 9. Rytuał zadziałał, pan Aureliusz jest skuteczny we swoich działaniach, polecam. Do tego odpowiada na każdą wiadomość, może się nie rozpisuje, ale wszystko rzeczowo.

   1. Na efekty stosunkowo krótko bo zaczęły pojawiać się już pod koniec rytuału. Później trochę na pełny rozwój, ale to i tak niewiele czasu.

  1. Ja się podzielę. Mam rytuał od 3 dni. Przed 2 dni mgła mózgowa, ogromne problemy z koncentracją, koszmary (krzyczałam w nocy, budziłam się). Jestem w 3 dniu i przyszedł jakby spokój, choć nadal mam tą mgłę. Nieporównywalna do niczego innego. Trudno mi też nie myśleć o rytuale, bo to moja duża nadzieja…

 10. Czy podczas wykonywania rytuału dużo myśleliście o samym rytuale? Ja im dłużej trwa tym ciężej nie myśleć. Jakie macie sposoby?

   1. Wydaje mi się, że obaj panowie są skuteczni. Mam dopiero 5 dzień rytuału i no jeszcze 5 przede mną… Troszkę się irytuję tym. Ale widzę po sobie, że coś się dzieje bo mam wahania nastrojów i jakieś zaburzenia snu. :/

 11. Dziś zaczynam rytuał. Będę informować co dalej. Jak to jest gdy jest poprawa, parter sam też zaczyna zabiegać, czy po prostu zgadza się na powrót? Mój obecnie nie widzi dalej związku – to on nie chce.

   1. Egipski. Tak doradził Pan Aureliusz w mojej sytuacji. Widzę, że wszyscy piszą, że nic nie czuli. Ja od pierwszego dnia czułam mgłę w głowie, nigdy nic takiego nie miałam. Bardzo duże problemy z koncentracją, ból głowy plus bardzo dziwne koszmaru, krzyczałam w nocy.

   2. Wydaje mi się, że każdego rytuał działa indywidualnie, u jednego pojawią się wahania nastroju lub coś innego, inni przejdą przez to bez istotnych objawów.

 12. Polecam tego pana, rytuał zadziałał po dwóch tygodniach. Piszę po dłuższym czasie, chciałam się upewnić czy to się utrzyma. Na razie jesteśmy znowu razem z chłopakiem.

  1. Możesz coś więcej powiedzieć, u mnie też kontakt wrócił, ale są przerwy, np. napisze do mnie, a potem tydzień się nie odzywa. Czy też tak miałaś? Jak to wyglądało u Ciebie?

 13. Jestem w czasie trwania rytuału. Myślałam że to nie efekt rytuału ale jednak. Od czasu gdy zaczęłam rytuał mam bóle głowy i dziwne koszmary

 14. Jestem trzy tygodnie po rytuale… nie wytrzymałam i napisałam do partnera. Co słychać i takie tam… Napisał, że od paru dni sam zastanawiałs się czy do mnie nie napisać bo zastanawia się nad powrotem. Po krórkiek rozmowie postanowiliśmy, że na nowo będziemyt razem

  1. Przed rytuałem byliśmy parę tygodniu po rozstaniu. Nie wiem jak by wyglądała sytuacja gdynbym nie zamówiła rytuału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *