Rytualista Robert Gabiński

To kolejna osoba, która świadczy usługi ezoteryczne, w tym rytuały miłosne. Jego ofertę można znaleźć na stronie http://magia-rytualy.pl/.

Wśród rytuałów, jakie wykonuje można wymienić:

 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • czarne wesele,
 • rytuał Feniksa,
 • rytuał lustra.

W ofercie można znaleźć również rytuał ochronny.

Ezoteryka, jako tajemnicza i głęboko duchowa dyscyplina, korzysta od wieków z różnorodnych rytuałów miłosnych. Mają swoje korzenie w wielu starożytnych kulturach na całym świecie, gdzie były praktykowane jako metody na przyciągnięcie miłości, pogłębienie już istniejących więzi uczuciowych lub naprawienie uszkodzonych związków.

Rytuały miłosne, na najbardziej podstawowym poziomie, działają poprzez interakcję z subtelnymi energiami, które otaczają nas i przenikają naszą rzeczywistość. Każda osoba, każde miejsce, każde zdarzenie posiada swoje unikalne pole energetyczne, które zdaniem zwolenników ezoteryki, można manipulować poprzez starannie dobranych rytuałów. W kontekście rytuałów miłosnych, te energie są kierowane w taki sposób, aby promować miłość, zrozumienie i harmonię.

Rytualista Robert Gabiński
Rytualista Robert Gabiński

Na początku każdego rytuału miłosnego należy określić swoją teraźniejszą intencję. Jest to napęd rzeczywisty, który daje kierunek energii i określa co dokładnie pragniemy osiągnąć – czy to przyciągnięcie nowego partnera, naprawienie obecnej relacji miłosnej, czy zwiększenie naszej zdolności do miłości.

Po sformułowaniu intencji, kolejnym krokiem jest skupienie się na symbolu lub obrazie, który reprezentuje nasze pragnienia miłosne. Może to obejmować różnego rodzaju amulety, talizmany, wybrane modlitwy, pieśni lub mantry. Każdy z tych elementów służy jako punkt skupienia dla przepływu energii.

Następnie, przychodzi czas na wykonywanie konkretnych działań mających na celu przyciągnięcie lub uaktywnienie pożądanej energii. W zależności od tradycji ezoterycznej i specyfiki danego rytuału, może to obejmować recytację mantr, wykorzystanie odgłosów dzwonków, ruchy rąk, użycie specjalnych olejków i esencji, czy nawet ofiarowanie symbolicznych darów.

Jednak bez względu na formułę rytuału, niezmiernie ważna jest głęboka wiara w jego skuteczność. Bez takiego przekonania, nawet najbardziej szczegółowy i starannie przemyślany rytuał może okazać się nieskuteczny. Wytrwale utrzymywane przekonanie, to rzeczywiste dusza magii, która napędza każdy rytuał ezoteryczny.

Dlatego zawsze, kiedy podchodzisz do rytuału miłosnego, najważniejsze jest, aby zrobić to z głębokim zaangażowaniem i przekonaniem, że rytuał przyniesie pożądane rezultaty. To nie jest coś, co można zrobić na pół gwizdka – rytuał miłosny wymaga pełnej koncentracji, zaangażowania i otwartego serca.

Pamiętaj, że ezoteryka nie jest nauką w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, a jej praktyki, jak rytuały miłosne, nie zawsze mają ścisłe i jasno zdefiniowane wyjaśnienia. Zamiast tego, ezoteryka operuje na poziomie symboli, metafor i głęboko osobistych doświadczeń. Każdy rytuał miłosny jest więc nieco inny i różni się w zależności od indywidualnej interpretacji i doświadczenia.

Podsumowując, rytuały miłosne są istotnym elementem praktyk ezoterycznych, które od wieków były wykorzystywane do przyciągania miłości, wzmacniania istniejących więzi i naprawiania związków. Pamiętaj jednak, że kluczem do skutecznego rytuału jest twoja intencja i wiara. Bez nich nawet najbardziej rozbudowany rytuał straci swoją moc.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 10 Średnia: 4.7]

274 myśli na temat “Rytualista Robert Gabiński

   1. Miałam już parę rytuałów u innych osób (z olx oraz instagrama), ale nie ma żadnych efektów. Dlatego zdecydowałam się na najsilniejszy rytuał. Narzeczony zerwał ze mną, tak jak już pisałaś, pojawiła się pewna dziewczyna, która owinęła go sobie wokół palca.

 1. Czy ktoś z Was miał robiony rytuał blokujący na rywalki, równolegle z rytuałem egipskim? Pytam, bo ja tak miałam. Zauważyłam, że ogólnie on stracił zainteresowanie większością kobiet, ale taka jedna od nas z pracy za nim dosłownie lata… robi wszystko, by mu się przypodobać, strasznie się narzuca. Z jednej strony widzę, że go to denerwuje, ale nie widziałam jeszcze, by sam ją spławił.

  Czy ktoś miał podobną sytuację i te rytuały dały pewny, 100% efekt?

   1. Rytuał mam już zakończony. Trwał 28 dni, początek miałam 21.09. Spotkaliśmy się wtedy na kolacji, było fajnie, później spacer. Jest naprawdę duża zmiana, mam wielką nadzieję, że zakończy się to dobrze.

  1. Oj tak, i w czasie rytuału, i po nim dużo myślę o ukochanym…próbuję się czymś zająć, ale mam problemy z koncetracją…ciekawe, czy on czuje to samo?

   1. Dwa lata razem, rozstanie przez to że z czasem przestaliśmy się dogadywać. Rytuał zamówiłam parę tygodni po rozstaniu, efekty zauważyłam już dwa tygodnie od rozpoczęcia prac przez pana Roberta.

 2. Witam czy ktoś robił u Pana Roberta seperacyjny, i rzeczywiście rozdzielił kochankę od partnera,jesli tak to ile czekaliście na efekty ,czy podczas tego rytuału mieliście jakieś odczucia .Proszę o informację

   1. Nie miał innej, przynajmniej nic o tym nie wiem. Jego znajomi zaczęli go buntować przeciwko mnie i przez to się rozstaliśmy. Ale chyba wszystko będzie dobrze. Dzisiaj znowu się widzimy.

 3. Po ostatnim spotkaniu doszło do czegoś więcej, po czym zdecydowaliśmy, że fajnie było by znowu być razem. I taką też decyzję podjęliśmy. Więc wszystko dobrze się ułożyło 🙂

  1. Gratuluje (Sandruska), a powiesz mi jaki rytuał miałaś? Ja zamówiłam rytuał lustra na narzeczonego. On zaczął się do mnie odzywać, mówi że ostatnio dużo o nas myśli. Tak więc myślę że to zaczyna u mnie działać i w końcu wszystko się ułoży.

  2. To naprawdę super wiadomość. U mnie rytuał feniksa jeszcze trwa, mam nadzieję że wkrótce też pojawią się u mnie efekty 😉

 4. Facet wysłał buźkę na facebooku, nie wiem co mam z tym zrobić. Od paru tygodni w ogóle nie odpisywał na moje wiadomości, a tu takie coś.

 5. Margharet ile czekałaś na efekty rytuału separacyjnego żeby rozstał się z kochanka, ja dzis zamawiam właśnie ten żeby się rozstali, i dotego nie wiem czy feniksa czy lustra sytuacja moja jest beznadziejna od maja nie jesteśmy tazem jest z kochanka ,ona strasznie go nastawia na mnie nie mamy kontaktu sporadyczny tylko jak zspyta o dzieci ,myślicie że jest szansa

  1. Rytuał separacyjny zamówiłam 17.11, przedwczoraj narzeczony zaczął do mnie wypisywać oraz dowiedziałam się że się pokłócili. Ciągle pisze do mnie, nie wiem czy mam się od razu teraz otworzyć czy dać go trochę na przytrzymanie

   1. Raczej szybko. Zgodziłam się na spotkanie, wczoraj się widzieliśmy. Przeprosił za wszystko i poprosił o drugą szanse.

 6. Jestem w trakcie rytuału feniksa, chłopak zaczął dziwnie się zachowywać. Raz chce kontaktu, raz mówi że potrzebuje spokoju. Czy to może być na skutekj rytuału właśnie? Przyznam, że sytuacja jest na plus bo wcześniej w ogóle nie było między nami kontaktu a teraz przynajmniej jakiś wrócił.

  1. Skoro tak jak mówisz wcześniej nie mieliście kontaktu to raczej jest to efekt rytuału. Ile jesteście po rozstaniu? Ja również zamówiłem rytuał feniksa.

   1. Siedem miesięcy po rozstaniu, ale kontakt zanikł dwa miesiące temu. Teraz na nowo zaczynamy rozmawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *