Anna Szalkowska – wróżka, rytuały miłosne, spętania

Anna Szalkowska jako wróżka swoje rytuały miłosne prezentuje na stronie: https://rytualy-milosne.pl. Wśród opinii zauważyłam, że wiele osób zamawia u niej rytuał miłosny na konkretną osobę, wiele osób na forach pochwaliło się, że właśnie w ten sposób uratowali swój związek. Pani Ania na swojej stronie prowadzi również blog… przyznam, że wzbudza tym samym moje zaufanie 🙂

Anna Szalkowska - wróżka, opinie
Anna Szalkowska – wróżka, opinie

Opinie na jej temat można znaleźć przede wszystkim na forach internetowych, są również nagrania na Youtube, gdzie osoby dzielą się swoimi uwagami.

Odnośnie rytuałów, jakie pani Ania wykonuje, z jej strony można wyczytać, że są to:

Uwagę przykuwa szczególnie blog, na którym można znaleźć mnóstwo informacji z dziedziny magii miłosnej oraz pracy wykonywanej przez panią Anię.

Będę wdzięczna za opinie 🙂

 

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 25 Średnia: 4.6]

441 myśli na temat “Anna Szalkowska – wróżka, rytuały miłosne, spętania

 1. Ja wczoraj miałam pierwszą sesję. Póki co nie mam żadnych problemów ze snem czy koncentracją, o czym pisze wiele osób. Mam nadzieję, że to nic złego nie oznacza.

   1. U mnie podobnie. Minął ponad rok, straciłam nadzieję. Odezwał się, wrócił totalnie zmieniony i jeszcze twierdzi,ze nie mógł zapomnieć i myslal każdego dnia takze…działa

 2. Ja mam efekty po rytuale na konkretną osobę u pani Ani. Rytuał miałam zakończony 29 marca, efekty zaczęły pojawiać się wcześnie, bo już po tygodniu, ale na początku było trochę trudno, bo partner nie mógł się zdecydować, często mówił, że musi się zastanowić i przemyśleć co z nami. Kosztowało mnie to sporo nerwów, jednak pani Ania okazała się pomocna nie tylko pod kątem samego rytuału, ale również rad jakich udzielała. Teraz z partnerem spotykamy się, na nowo jesteśmy razem.

 3. Jestem w trakcie rytuału, nie mogę się na niczym skupić, poza tym mam ciągle wahania nastroju. Czy to normalne?

 4. Trochę Wam zazdroszcze tego braku kontaktu z byłymi partnerami. Ja jestem w małżeństwie,mamy dwójkę małych dzieci, męża widze często. Cały weekend jest z nami i jeszcze zajeżdża w tygodniu. Razem jeździmy z dziećmi w różne miejsca. Ciężko jest go olać lub nic nie mówić. Nie ma nawet jak zatęsknić tak porządnie bo są dzieci, a może to by mu pomogło i by wrócił… czy jest tu ktoś w podobnej sytuacji?

 5. Jestem parę tygodni po rytuale. Mam zmiany, partner jest dla mnie miły, są rozmowy, ale jeszcze jest dystans między nami. Pani Ania każe czekać, powiedziała że jeśli będzie trzeba wykonamy coś dodatkowego. Jestem pełna nadziei, że wszystko się ułoży

  1. Ja mam zmiany. Pojawiły się już za pierwszym razem, ale było u niego duże niezdecydowanie więc pani Ania zaproponowała wzmocnienie, które niedawno skończyłam. Teraz wszystko zaczyna się klarować.

 6. Jestem dokładnie tydzień i jeden dzień po rytuale i udało mi się spotkać z nim.. Bylo miło, bez żadnych fanfarow, ale było naprawdę miło. Mam ogrom nadzieji, ze to dopiero początek 😊

   1. Sama nie wiem. Przestaliśmy się dogadywać i w końcu on postanowił zakończyć związek. Kontakt mamy na zasadzie, że jak do niego napiszę to popiszemy trochę.

   1. Dziękuję za odpowiedź. Jestem w trakcie rytuału i trochę mnie to zastanawiało, bo nie mogę brać udziału.

 7. W wyjątkowo beznadziejnych sytuacjach, gdy były partner nie odpisał Wam wcześniej na wiadomości, po rytuale odzywacie się pierwsze czy pozostaje czekać? Boję się czekania w nieskończoność ale napisać już nie mogę, bo wyjdę na namolną idiotkę…

 8. U mnie było tak, że miałam wykonywany rytuał jeszcze w czerwcu, do tej pory nie chciałam nic pisać, bo między nami było różnie w tym czasie, jednak ostatecznie znowu jesteśmy razem. Zmiany zaczęły pojawiać się już niedługo po wykonaniu rytuału przez panią Anię, jednak u partnera były duże wahania, nie mógł się zdecydować. Po paru tygodniach pani Ania zaproponowała wzmocnienie i krótko po tym nastąpił przełom, mój chłopak powiedział, że przemyślał wszystko i chce, żebyśmy byli razem. Jestem szczęśliwa, wszystko się udało.

   1. Rozstaliśmy się, on twierdził, że nic już do mnie nie czuje (po czterech latach związku). Później dowiedziałam się, że się z kimś spotyka. Miałam łącznie rytuał 7-dniowy, wzmocnienie oraz rytuał separacyjny. Ostatecznie zostawił tamtą i wróciliśmy do siebie.

 9. Hej!
  Mam zamówiony rytuał, zaczynam we wtorek. Sytuacja wygląda tak, że mój partner się ze mną rozstał i nie utrzymujemy żadnych kontaktów od ponad miesiąca. Nie mogę się już do niego odzywać, bo próbowałam to ratować i chyba wyszłam na desperatkę. Po rytuale po prostu czekać na kontakt z jego strony?

 10. No właśnie nie wiem…chodź kontakt wrócił jakoś wcześniej ale raz na 2miesoace parę wiadomości wymienialiśmy a dość ostatnio od września on sam do mnie napisał a zawsze ja zaczynałam kontakt …i od tamtej pory tak jakoś rozmawiamy i piszemy .

   1. Gratulacje 🙂
    U mnie jest już poprawa, ale problem nie jest jeszcze do końca rozwiązany. Wierzę, że się uda 🙂

 11. Dziś zaczynam rytuał na naprawę więzi. Sytuację mam trudną bo byliśmy prawie 6 lat razem i mamy wspólne dziecko( planowane i walczyliśmy o nie długo więc musiała tam być prawdziwa miłość) niestety byłem dobijającym partnerem ostatnimi czasy teraz zapisałem się na terapię by usunąć swoje destrukcyjne wady. Jednak w zeszły piątek przyznała mi się że spotyka się już z kimś od miesiąca. Jest ciężko ale mam nadzieję że da bardzo dużo 🙂 zwłąszcza e jest tu dużo pozytywnych opini

 12. Parę dni temu miałam skończony rytuał. Juz w zeszła niedziele zaczęłam się czuć dziwnie emocjonalnie , zrobiłam się płaczliwa (płacz paniczny) i ciagle myśle o nim. Nie pomogło to ze niby przez przypadek zadzwonił rano na whatssapp ale noe rozmawialiśmy bo to była 6 rano. Wczoraj kontakt sporadyczny, napisał ze jakoś dziwnie jest. Rozstaliśmy się przez jego dzieci ze moja mała córka (3latka)im dokucza ze nie mogą grać na Xbox -chore! Wszystko pozatym było idealnie, nigdy żadnej kłótni żadnego kłamstwa, w ogień skakaliśmy za sobą. Tak było, teraz był nie ugiety i sam powiedział że gdyby nie uczucia dzieci byli byśmy najszczęśliwsza para na swiecia. Takie to smutne i przykre.

 13. Witam, chciałabym żeby mój mąż ode mnie odszedł do innej bo go nie kocham. Kocham innego mężczyznę ale nie mam odwagi i sił walczyć z mężem żeby odszedł. Czy jest szansa żeby Pani Ania mi w tym pomgła?

 14. Ja wczoraj zaczęłam rytuał 7-mio dniowy. Zobaczymy czy się uda. tzn ja wiem, ze się uda 😀 mam pozytywne nastawienie. Robił też ktoś ostatnio 7-mio dniowy i opowie swoje efekty?

   1. Szybciej będzie jak przeczytasz moje poprzednie wpisy, jestem tu od początku rytuału u pani Ani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *