Elżbieta Sobczyk – wróżka Mira

Rytuały oraz inne usługi ezoteryczne oferowane przez Elżbietę Sobczyk można znaleźć na jej stronie http://www.twojawrozka24.pl/.

Wśród nich można zamówić:

 • Rytuał rozbudzenia uczuć u konkretnej osoby,
 • Odnowienie miłości z związku,
 • Powrót partnera,
 • Wyczarowanie nowej miłości,
 • Zachowanie szczęścia rodzinnego,
 • Ukojenie zbolałego serca,
 • Rytuał na rozstanie się
Elżbieta Sobczyk - wróżka Mira - opinie
Elżbieta Sobczyk – wróżka Mira – opinie

Poza rytuałami miłosnymi Elżbieta Sobczyk oferuje również:

 • Rytuał oczyszczający,
 • Przywrócenie szczęścia,
 • Przyciąganie pieniędzy,
 • Powodzenie w sferze zawodowej i biznesowej,
 • Węzły ochronne,
 • Ochrona przed przekleństwami.

Na stronie można zamówić również wróżby.

Rytuały miłosne są istotnym elementem ezoteryki, gałęzi wiedzy, która zajmuje się tajemnicami rzeczywistości. Od starożytnych czasów, w wielu kulturach na całym świecie, rytuały miłosne były stosowane do wzmacniania więzi miłosnych, przyciągania nowych partnerów czy naprawy skomplikowanych relacji.

Jednym z kluczowych aspektów ezoterycznych rytuałów miłosnych jest operowanie energiami, które, według ezoteryków, otaczają nas i przenikają wszystko co istnieje. Każda osoba, każde miejsce, każda sytuacja – wszystko to ma swoje unikalne pole energetyczne. W kontekście rytuału miłosnego, dążymy do kierowania tych energii w taki sposób, aby tworzyć środowisko sprzyjające miłości i harmonii.

Na początku każdego rytuału miłosnego musi nastąpić określenie intencji. To jest tzw. siła napędowa, która określa cel rytuału – może to być pragnienie przyciągnięcia nowego partnera, poprawa obecnej relacji lub zwiększenie naszej zdolności dawania i odbierania miłości.

Po ustanowieniu intencji, rytuał miłosny zwykle obejmuje skupienie na specyficznych symbolach, które odzwierciedlają nasze pragnienie miłosne. Może to obejmować różne talizmany, amulety, wybrane modlitwy lub mantry, które służą jako narzędzia skupienia i kierowania energii.

Następnie przychodzi czas na działanie – to jest etap, w którym różne praktyki są wykonywane w celu przyciągnięcia lub aktywacji pożądanej energii. W zależności od tradycji ezoterycznej i specyfiki danego rytuału, może to obejmować odczytywanie mantr, wykonywanie specjalnych gestów, użycie specjalnych olejków czy zapachów lub składanie symbolicznych ofiar.

Ważne jest jednak zrozumienie, że najważniejszym składnikiem każdego rytuału ezoterycznego jest prawdziwe przekonanie i zaangażowanie. Bez silnej wiary, nawet najbardziej skomplikowany rytuał może okazać się nieskuteczny. Ogólnie rzecz biorąc, prawdziwe źródło magii w ezoteryce tkwi w naszych przekonaniach, intencjach i skupieniu na celach. Więc niezależnie od tego, jakiego rytuału miłosnego się podejmujesz, najważniejsze jest głębokie przekonanie, że osiągniesz swój cel.

Po zaangażowaniu w proces i wykonaniu wszelkich wymaganych działań, następuje ostatni etap rytuału miłosnego – oczekiwanie i akceptacja wyników. Mogą one nie przyjść od razu i nie zawsze w takiej formie, jakiej się spodziewamy. Często efekty rytuałów miłosnych są subtelne i mogą wymagać czasu, aby się w pełni ujawnić. Kluczem jest cierpliwość i zaufanie procesowi.

Rytuał miłosny, podobnie jak każda inna praktyka ezoteryczna, jest bardzo osobisty i indywidualny. Dwa różne rytuały mogą wyglądać zupełnie inaczej, w zależności od wykorzystanych symboli, mantr, olejków i innych elementów. Kluczowym jest jednak, że każdy rytuał jest zawsze skrojony na miarę konkretnej osoby i jej specyficznej sytuacji.

Rytuały miłosne są potężnym narzędziem ezoterii, które od wieków było wykorzystywane do przyciągania miłości i wzmocnienia związków. Pamiętaj jednak, że to nie rytuały sam w sobie przynoszą zmiany, a twoje intencje, wiara i otwartość na miłość. To ty jesteś twórcą swojej rzeczywistości, a rytuały miłosne są tylko narzędziem pomagającym ci osiągnąć swoje pragnienia.

Tak więc, podczas przystępowania do każdego rytuału miłosnego, najważniejsze jest, aby podejść do niego z otwartym umysłem i sercem, z jasno zdefiniowaną intencją i silnym przekonaniem, że miłość, której pragniesz, jest już na wyciągnięcie ręki.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 15 Średnia: 2.5]

37 myśli na temat “Elżbieta Sobczyk – wróżka Mira

 1. Zostałam oszukana trzeci raz, tym razem przez wróżkę, która wydawała się być wiarygodną profesjonalistką. Jak każda osoba ze złamanym sercem miałam chwile słabości i zaczęłam szukać niekonwencjonalnych sposobów na odzyskanie partnera – stąd szukanie w internecie rytualistów. Za głupotę się płaci – mnie kosztowało to tysiąc złotych. Ale do rzeczy – Pani Mira wysłała mi zdjęcie rytuału. Okazało się, że jest ono przerabiane w photoshopie i liczy sobie prawie rok…
  Według mnie ona ma tylko głowę do interesów i żeruje na cudzym nieszczęściu. Wiem,że wielu mój post zbulwersuje. Sama ze sobą długo walczyłam nie dopuszczając do siebie myśli,ze magia miłosna to jedna wielka ściema. Mimo wszystko to nie jest tak,że w tego typu rzeczy wierzą osoby naiwne. Zraniona miłość tak bardzo boli,że tonący brzytwy się chwyta, żeby tylko odzyskać partnera.

 2. Nie polecam. Zero efektów.
  Ładnie umie pisać by człowieka zachęcić. Ale jej działania są nieskuteczne, jeżeli jakiekolwiek były w ogóle.

 3. U mnie rytuał miłosny zadziałał. Chłopak odezwał się do mnie po pół roku. Inna sprawa, czy faktycznie było warto używać rytuału w celu nakłonienia go do powrotu (po pół roku zdążyłam sobie trochę poukładać w głowie). Cóż. Tak, czy inaczej mi ta Pani się sprawdziła.

   1. Nie wiem jak to nazwać, po prostu miłosny – trzeba było wysłać zdjęcia i palić kadzidła (to po mojej stronie).

 4. Ja poprosiłam o odpowiedź na 5 pytań. Czy się spełni to Wam napisze. Czytając jednak tutaj komentarze obawiam się, że wyrzucilam pieniądze.

 5. Szkoda pieniędzy. Dostałam odpowiedź na pytanie, że nie powinnam odkładać operacji i, że wszystko się ułoży. Na całe szczęście posłuchałam swojego wewnętrznego głosu i zrobiłam jeszcze dodatkowe badania. Long story short: jeżeli bym się poddała operacji już bym nie żyła. Dodatkowo rytuał nie zadziałał. Nie polecam.

 6. Przepowiedziała mi zło – bardzo niekorzystną dla mnie sytuację, w której pracodawcy nie będą mnie szanować. Już sam fakt, że wróży nieszczęśliwą dla mnie sytuację – jest skandaliczny. Nie pomogła mi ani na jotę, tylko pragnie kasy przelewem blik ode mnie – 400 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *