Wróżka Vitalissa – opinie

O wróżce Vitalissie możemy dowiedzieć się z for internetowych, jednak zauważyłam, że prowadzi też bloga internetowego. Przyznam, że komentarze, jakie można o niej spotkać są bardzo sprzeczne i tak naprawdę nie wiadomo, w które wierzyć.

wróżka Vitalissa - opinie
wróżka Vitalissa – opinie

Wśród usług, jakie wykonuje Vitalissa znajdują się przede wszystkim wróżby (praca, miłość, finanse oraz inne), jednak można zamówić również rytuał, między innymi:

  • uzdrowienie drzewa genealogicznego,
  • odcięcie strun eterycznych,
  • odblokowanie czakr,
  • wzmocnienie miłosne.

Jakie jest Wasze doświadczenie z tą panią? Zapraszam do komentowania.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 14 Średnia: 3.3]

19 myśli na temat “Wróżka Vitalissa – opinie

  1. Mam bardzo mieszane odczucia odnośnie Vitalissy. Z jednej strony bardzo dobry kontakt i dużo wiedziała na mój temat, dużo z tego co przepowiedziała też się sprawdziło. Z drugiej strony czekam już 11 tygodni po rytuale i żadnego efektu, a facet miał wrócić po miesiącu. Zaczekam jeszcze trochę, jak nic to będe myśleć nad urokiem u innej osoby. Znacie kogoś skutecznego?

  2. Wróży mi 6 rok co jakiś czas wróżby raczej się sprawdzą przez te lata się nie zawiodłam. Rytuał robiła raz jedyny, ale określiła że jak facet nie jest mi pisany to nie poskutkuje po prostu chciałam spróbować. Nie wrócił. Na stronie proponuje różne rytuały, ale lepiej dopytać na czym polegają robi oczyszczania i na powrot tłumaczyłaze to nie jest taki typowy jak to jest ten facet z którym mam być to rytuał wyłącznie pomaga w powrocie.

  3. Dla mnie wróżby się sprawdziły . Rytuał kiedyś miałam na pogodzenie się z partnerem, pogodzismy się ale i tak byśmy się pogodzić więc nie wiem. Koleżance wróżba się sprawdziła rytuał na powrót nie i to było wiadomo lecz chciała spróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *