Rytualista Robert Gabiński

Nie udało mi się znaleźć strony internetowej tego pana, jednak jest z nim kontakt mailowy: gabinski.robert@gmail.com.

Proszę o opinie.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 10 Średnia: 4.7]

40 myśli na temat “Rytualista Robert Gabiński

   1. Znaliśmy się dosyć krótko, dwa miesiące zaledwie. Zapowiadało się wszystko fajnie, aż on w końcu powiedział, że wszystko przemyślał i jednak nie widzi dla nas większych szans i na tym nasz związek się zakończył. Po rytuale sam się odezwał i stwierdził, że przemyślał wszystko jeszcze raz i możemy spróbować. Zmiany zaczęły pojawiać się po wzmocnieniu.

 1. Ja zamówiłam czarne wesele. U mnie problem jest taki, że była między nami długa przerwa i poprosiłam u taki rytuał pana Roberta. Efekty zauważyłam tydzień po skończeniu rytuału, teraz małymi kroczkami wszystko posuwa się do przodu, mamy kontakt z partnerem, spotykamy się. Może to wyglądać trochę dziwnie, ale to rzeczywiście działa.

   1. Ja miałam pod koniec maja zamawiany. Udało się, ale za drugim podejściem. Za pierwszym efekty pojawiły się tylko na chwilę, później znowu się zespsuło. Za drugim razem zmiany zauważyłam już podczas rytuału. Teraz spotykamy się tak jak kiedyś, jestem zadowolona.

   2. Miło że odpisałaś. Ja obecnie czekam aż coś zacznie się zmieniać, mam tylko nadzieję, że nie będzie potrzeba robić nic dodatkowego. Ten czas to dla mnie wieczność.

   1. Partner był po przejściach, miał rozwód za sobą. Z początku wszystko fajnie się układało, ale pewnym czasie zdecydował, że jednak nie jest jeszcze gotowy na związek i chce być sam. Dwa miesiące nie byliśmy razem zanim zdecydowałam się na rytuał.

  1. A trudną masz sytuację? Ja właśnie zastanawiam się czy zamówić. Pan Robert opinie ma dobre, więc myślę czy nie spróbować.

   1. Byliśmy w związku, problem w tym, że on ma żonę, która chciała od niego odejść. Jak się jednak dowiedziała o nas zdecydowała że jednak nie chce się rozstać. i do niej wrócił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *