Rytuał egipski

Szukasz skutecznej magii miłosnej, a zarazem uważasz, że Twoja sytuacja nie należy do najłatwiejszych? W tym przypadku z pomocą może przyjść magia, której początki sięgają Starożytnego Egiptu.

Rytuał egipski, o bo o nim właśnie mowa należy do najsilniejszych, jakie obecnie zna biała magia miłosna. Był on stosowany już w Starożytnym Egipcie, więc jest znany praktycznie odkąd pojawiła się nasza cywilizacja. O skuteczności rytuału egipskiego dowiadujemy się z wielu źródeł z tamtego okresu, w tym kronik tworzonych przez naocznych świadków. To właśnie w ten sposób do naszych czasów przetrwała receptura stosowana przez współczesnych rytualistów.

Co charakteryzuje rytuał egipski?

To, co wyróżnia rytuał egipski spośród innych praktyk magicznych, to przede wszystkim ceremonia, która zachowała się jeszcze z czasów starożytnych. Sprawia to, że do tego typu prac stosowane są dosyć specyficzne atrybuty, które nie zawsze towarzyszą podobnym celemoniom.

Do dość często spotykanych eksponatów należy jabłko, którego dwie połówki symbolizują nierozerwalność oraz róża – będąca z kolei symbolem miłości. Oczywiście każdy rytualista może bazować na trochę innych narzędziach.

Rytuał egipski
Rytuał egipski

Musimy jednak pamiętać, że nie istnieje jeden uniwersalny sposób przeprowadzenia tego typu rytuału. Wiedza starożytnych Egipcjan przez lata była udoskonalana oraz dostosowywana do indywidualnych potrzeb oraz przekonał rytualistów. Stąd może się okazać, że ten sam rytuał wykonany przy zastosowaniu konkretnej metody u jednej osoby może dać pożądane rezultaty a u innej – nie do końca.

Dla kogo rytuał egipski?

Wiedza zaczerpnięta ze Starożytnego Egiptu pozwoli nam uporać się z cięższymi przypadkami, ale nietylko. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które w związku cenią sobie prawdziwe uczucia. Stąd rytuał ten może być bez problemu wykorzystany w sytuacji, gdy nasz związek zagrożony jest rozpadem lub do rozstania między partnerami już doszło. Jego działanie na tej płaszczyźnie przypomina rytuał miłosny na konkretną osobę. Różnice zauważymy jednak w przypadku trudniejszych sytuacji. Mowa tutaj o związkach, które rozpadły się stosunkowo dawno, jednak między dwiema osobami istniała silna więź. Bywają również sytuacje, gdy silna więź nie jest warunkiem koniecznym do uzyskania efektów. Najlepszym rozwiązaniem będzie przedstawić problem rytualiście, który kierując się swoim doświadczeniem doradzi nam rytuał najlepszy dla naszego przypadku.

Podobnie, jak w przypadku rytuału miłosnego na konkretną osobę musimy jednak pamiętać, że nasze intencje muszą być szczere. Oznacza to, że nie powinniśmy wystawiać magii na próbę tworząc swego rodzaju eksperyment. Tego typu działanie może sprawić, że rytuał da efekt przeciwny do oczekiwanego.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]