Eryk Mozgol – rytuały miłosne

O tym panu można dowiedzieć się przede wszystkim z jego strony intenetowej http://rytual-milosny.pl/, na której opisuje rytuały, które wykonuje. Wśród nich możemy znaleźć:

Eryk Mozgol - opinie
Eryk Mozgol – opinie
  • rytuał miłosny na konkretną osobę,
  • rytuał egipski,
  • spętanie miłosne,
  • rytuał separacyjny.

Nie udało mi się znaleźć zbyt dużo na forach internetowych, dlatego będę wdzięczna za opinie osoby, które zamawiały u niego rytuał.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 61 Średnia: 4.6]

1 226 myśli na temat “Eryk Mozgol – rytuały miłosne

  1. Ja też zaczynam od dzisiaj. W razie jakichkolwiek zmian ze strony faceta, będę dawać znac. Na obecna chwile, nie mamy kontaktu, on nie odpisuje na moje wiadomości.

  2. U mnie też trudna sytuacja, gdyż ja coś do niego czuję a on mnie kompletnie nie zauważa. Dla niego jestem koleżanka. Nawet nie ma czasu by iść że mną na kawę… Mam nadzieję że rytuał pomoże

  3. Wiemy, że nie można w czasie także czekania na efekty od zakończonego rytuału spotkać się z inną kobietą czy mężczyzną tak nawet bez zobowiazań. I ja nie planowałem miałem pewien zawodowy projekt i była mała imprezka po. Chwilę zaszła bliskość. Jednak przerwałem to- więc chyba nic takiego nie zepsułem?

  4. Witam
    Zamawiałem rytuał w soerpniu u mnie problem polegał na tym że zaniedbywałem moja żonę przez co odsunelimy się od siebie i sobie kogoś znalazła. Wyprowadziła się i zamieszkała z tamtym. Pomyślałem że wszytsro stracone i jak to mówią tonący brzytwy się chwyta wiec zamówiłem rytuału pana Eryka. Z tamtym amantem się rozstali i wróciła do mnie. Będę teraz bardzoe się starał aby nie powtórzyc poprzedmnichg błędów. Rytuał zadziałał będe polecał pana Eryka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.