Eryk Mozgol – rytuały miłosne

O tym panu można dowiedzieć się przede wszystkim z jego strony intenetowej http://rytual-milosny.pl/, na której opisuje rytuały, które wykonuje.

Wśród nich możemy znaleźć:

 • rytuał miłosny na konkretną osobę,
 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • rytuał separacyjny.

Praktyki ezoteryczne od zawsze obejmowały różne formy rytuałów miłosnych. Pochodzące ze starożytnych tradycji z całego świata, te rytuały były stosowane do pogłębiania uczucia miłości, przyciągania nowych miłosnych doświadczeń i gojenia ran miłosnych.

Podstawą działania rytuału miłosnego w kontekście ezoteryki jest manipulowanie energiami, które są wszędzie wokół nas. Każda osoba, każde miejsce i każda sytuacja ma swoje specyficzne pole energetyczne. Przeprowadzenie rytuału ma na celu przekierowanie tych energii w taki sposób, aby sprzyjały miłości i harmonijnym relacjom.

Eryk Mozgol - opinie
Eryk Mozgol – opinie

Wszystko zaczyna się od sformułowania intencji. To fundamentalny krok, który pozwala określić dokładnie, co chcesz osiągnąć za pomocą rytuału – czy to znalezienie nowego partnera, naprawienie istniejącego związku czy zwiększenie swojej zdolności do miłości.

Po ustanowieniu intencji, następnym krokiem w rytuale miłosnym jest skupienie się na symbolach lub obrazach, które reprezentują cel rytuału. To może obejmować rzeczy takie jak specjalne amulety, symbole, pieśni czy mantry, które pomagają skoncentrować i skierować energię.

Następnie przystępuje się do konkretnej czynności, wykonywanej w celu przyciągnięcia lub uaktywnienia pożądanej energii. To może obejmować różne techniki, takie jak recytowanie mantr, wykonywanie gestów, zastosowanie specjalnych olejków i kadzideł, czy składanie symbolicznych ofiar.

Jednak najważniejszy element każdego rytuału ezoterycznego to wiara i zaangażowanie. Bez prawdziwego przekonania w proces, nawet najbardziej dokładny rytuał może okazać się nieskuteczny. To przekonanie to prawdziwa rdzeń magii, która napędza każdy rytuał ezoteryczny. Dlatego niezależnie od tego, jakiego rytuału miłosnego się podejmujesz, najważniejsze jest głębokie przekonanie, że osiągniesz swój cel.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 61 Średnia: 4.6]

2 138 myśli na temat “Eryk Mozgol – rytuały miłosne

 1. W sobote byłem na imprezie na kturej była też ona (wspominalem że mamy wspulnych znajomych). Jakoś tak wyszlo że udalo nam się porozmawiać. Sam zapytałem czy myślała o nas to pwoiedziała że potczebuje troche czasu. Ostatnio duzo o nas myśli tak mi powiedziala

 2. Dzisiaj spotykamy się. Poza tym nasze rozmowy są bardzo luźne, nawet filtrujemy ze sobą. Chyba będę kolejną szcześliwą osobą z pełnymi efektami 🙂

  1. Pierwsze efekty pojawiły się dosyć szybko ale z początku były duże wahania. Spotkaliśmy się, zaprosił mnie do siebie. Spędziliśmy tak całą noc. Teraz piszemy, jest szansa że jutro znowu będzie spotkanie.

   1. Super. Robilaś coś dodatkowego podczas rytualu? Czy tylko czekałaś? Dosyc szybko tzn po jakim czasie ?

  1. Mam dokładnie to samo. Cieplej mi na sercu jak komuś się udało. Sama wierze że będzie już tylko lepiej 🙂 Zawsze jest jakieś rozwiązanie 🙂

 3. Wczoraj spotkalismy się troche za mojom nanowa. Dziewczyna powiedziala że da mi jeszcze jedna szanse. Także wszystko dobrze wyszlo.

   1. Uwolnić się od toksycznego, kontrolującego partnera, który najchętniej zamknąłby się ze mną w domu na resztę życia i nie wypuszczał.

   2. Sara, jaki staż związku? Im dłużej z nim jesteś, tym ciężej mu odejść…zwłaszcza, jeśli nadal Cię kocha albo poczuł się zagrożony przez innego faceta, z którym np piszesz/rozmawiasz.

   1. Niestety, on nie chce odejść, a ja nie jestem w stanie skończyć tej relacji bo rozpęta się piekło, boje się, że będzie się mścił. Dlatego wierzę że rytuał mnie uwolni i sam w końcu stwierdzi że powinniśmy się rozstać.

   1. Wczoraj wieczorem napisał do mnie, powiedział, że musiał to wszystko przemysleć i że chce spróbować jeszcze raz. Mamy sukces, polecam pana Eryka :))

 4. Czy ktoś miał robione czarne wesele? Jakie miał efekty i kiedy pojawiły się, czy rytuał się udał w ogóle? I kogo polecacie p Eryka czy anna szalkowska?

 5. Wczoraj zacząłem rytuał egipski u pana Eryka. Z dziewczyną nie mamy kontaktu od dwóch miesięcy, w międzyczasie dowiedziałem się że z kim się spotyka.

 6. Czy w trakcie oczekiwania na efekty tez mieliście momenty ogromnej tęsknoty, takiej jak tuż po rozstaniu? Ogólnie trzymam się dobrze, podczas trwania sesji wspaniały humor przez większość dni, za to teraz … momentami serce chce mi wyskoczyć, pojawiają sie łzy.

 7. To naprawdę budujące jak osoby w podobnej sytuacji opisują , że magia istnieje i przynosi efekty. U mnie, cóż historia która czeka na happy end. Miał być pierścionek zaręczynowy, wspólne życie a tu słyszę, że koniec bo on jednak nagle zobaczył że nie nadajemy na takich samych falach. A ja? Złamane serce nie jest może chorobą śmiertelną ale napewno bolesną, bardzo bardzo. To już ponad trzy miesiące ciszy, blokad i samotności, ale nie poddam się tak łatwo. Wierzę, że rytuał egipski, który Pan Eryk zacznie w piątek przyniesie zmianę, bo choć to melodramatycznie brzmi nie wyobrażam sobie życia bez niego, bez jego ciepła, dotyku , uśmiechu. Więc czekam..

   1. A myślałaś o rytuale?
    Czy wierzyłaś, że się uda?
    Miałaś może zmienne nastroje, bo ja mam wrażenie, że zaraz zwariuję ?:(

  1. Ściskam mocno! Bardzo dobrze Cię rozumiem i popieram walkę o miłość życia. U mnie podobnie, rozmowy o ślubie, przeznaczeniu, potwierdzaniu, ze czekaliśmy na siebie całe życie, porozumienie w każdym aspekcie, po czym z dnia na dzień, ze już nie tego nie czuje i to koniec.
   Widok Jego na portalach randkowych rozrywa serce.
   Czekam na zmianę…

 8. Miała u pana Eryka rytuał egipski i zadziałał, z chłopakiem mieszkamy razem od dwóch tygodni. Sytuacja była taka, że byliśmy razem ponad rok, w pewnym momencie u niego pojawiły się problemy w pracy i to zaczęło wpływać na nasze relacje. Tak oddalaliśmy się od siebie aż w końcu doszło do rozstania. Rytuał zamówiony pod koniec września, efekty zaczęły pojawiać się stopniowo jeszcze pod koniec rytuału właśnie. Polecam pana Eryka, na pewno jest to skuteczna osoba, a do tego jest z nim spoko kontakt.

 9. Ksenia jak dobrze czytać takie historie, u mnie czwarty dzień rytuału, nastrój mam taki że mogę cały czas płakać 😉 masakra ale pan Eryk na moje smutki odpisał żeby cierpliwie czekać więc czekam i na pocieszenie czytam historie z tego forum

 10. Tak mi przyszło do głowy na dobranoc 🌜 że może ten mój dziwaczny megasmutek , od którego ciężko się opędzić to jego smutek i tęsknota za mną, którą się wyzwala przy rytuale. Przyznajcie, że teoria jest całkiem całkiem 😉 i może ułatwi przeżycie tego czasu

  1. Realnie. Też tak myślę i daję nadzieję. Wczoraj po pracy tylko wyszłam z niej i cała drogę w aucie łzy mi leciały. Taki niby smutek ale bardziej z tęsknoty. Nawet przy tym jak rezygnował z znajomości takiego uczucia nie miałam:)

   1. Gdyby tylko wiedzieć,że odczuwa już chociaż połowę tego co My .. 🙂 pozytywne myślenie. Uda nam się 🙂

 11. Mój rytual egipski zaczął się 17. Jesteśmy para od 4 lat ale nic do przodu nie idziemy a ostatnio oddalamy się od siebie i wiem że zaczal pisać z innymi kobietami. Nie wiem czy to sprawa rytuału ale 17 przyjechal z niespodziewanie w odwiedziny a nigdy tego nie robił. Tez jestem rozkojarzona.

 12. Wiara przenosi góry, nawet jeśli to wiara w magię 😉 ale czy zastanawiacie się czasami co gdyby te wszystkie zabiegi nie przyniosą efektu? Fakt ogromna większość osób tu opisuje happy end, ale były i przypadki że ktoś pisał że efektów brak i co wtedy. Boję się tego, bo chociaż przeważa przekonanie że będzie dobrze to jednak… choć rytuał przecież dopiero trwa.

  1. Udało mi się w trakcie rytuału wymienić dwa zdania z partnerem. Dało mi to siły troche siły bo kiepsko z nastrojem. Taki zmieny jest.Chociaż, z jego zachowania to jest taki jak zawsze. Obojętny.. ehhh.. tyle z pozytywów że zdziwiłam się że widział że mam nowa pracę.. tak jakby dla niego oczywiście było że tam pracuje a nie widział że się dostałam.

 13. Myślę że oprócz wiary i magii dobrze by było zastanowić się nad swoim podejściem. Czy moje zachowanie w stosunku do tego człowieka było właściwe, jaka energią wysyłałam, co ja robiłam źle i to zmienić.

  1. Katrina poniekad masz rację, ja też sobie myślę że kiedy znów będziemy razem ( w pierwszej wersji napisałam jeśli :-)) to wiele rzeczy zrobię inaczej, zmienię myslenie. Ale z drugiej strony wina zwykle leży po środku i myślę, że należałby o tych naszych ukochanych, na których tak czekamy myśleć, nie żeby dali temu związkowi drugą szansę- ale żeby wreszcie zrozumieli że nie mogą bez nas żyć. Tak sobie kombinuję w przerwach między płaczkami. I powiem wam że nie mam już siły, jestem zmęczona miesiącami tęsknoty i czekania i wysłuchiwania od innych że powinnam się pogodzić z jego odejściem i żyć sobie dalej radośnie, gdyby wiedzieli o rytuałach chyba zamknęli by mnie w domu wariatów.

   1. Ja nikomu nie moge powiedziec o mojej sytuacji z uwagi na okolicznosci i to mnie dodatkowo zabija

 14. Zastanawiam się nad zamówieniem rytuału egipskiego i rozważam trzy osoby: Annę Szalkowską, Aureliusza Grabskiego i właśnie Eryka Mozgola. Kto Waszym zdaniem jest najskuteczniejszy?

 15. Dangerousmind. Ja jestem w trakcie egipskiego u Pana Eryka Mozgola. Wybrałam go na podstawie wielu pozytywnych opinii aczkolwiek o efektach mogę powiedzieć za miesiąc. Jestem w związku ale na skraju rozejścia. Drobny Progres jest mimo ze rytual kończy się w niedzielę.

 16. Czy ktoś z was próbował rytuały u kogoś innego i działały tylko połowicznie tzn po za odnowieniem kontaktu nic innego się nie dzieje nie ma mowy o uczuciach czy powrocie ? Myślę by spróbować u Pana Eryka

 17. Na początku miesiąca zamówiłam czarne wesele, początek miałam 3.11, koniec 23.11. Wczoraj partner sam do mnie napisał, co u mnie słychać, a parę dni wcześniej odblokował na facebooku. Rozstaliśmy się przez moją zazdrość, później po rozstaniu dużo do niego pisałam, przez co mnie wszędzie poblokował. Dwa miesiące od rozstania zamówiłam rytuał, byliśmy razem sześć miesięcy. Ktoś miał poodbną sytuację?

 18. Właśnie zamówiłam rytuał egipski u pana Eryka, będę miała robiony od piatku. Sytuacja dosyć skompliowana. Ja jestem po rozwodzie, on w trakcie.

 19. Witam, zastanawiam się nad rytuałem egipski u Pana Eryka. Możecie mi powiedzieć swoje doświadczenia czy to wyszło czy są jakieś szanse na porażkę ze to nie wyjdzie. Mialam u innej osoby robiony rytual przyciągania niestety brak rezultatów i drugi raz nie chce się przejechać. Po jakim czasie zaczęło u was to dzialac

  1. Ja polecam pana Eryka. Nie mam jeszcze pełnych efektów ale jakies zmiany napewno są. Ryt zamówiony pod koniec października, wczoraj sama do mnie zadzwoniła, na dzisiaj jesteśmy umówieni.

 20. Zamówiłam rytual egipski, I mam jeszcze dodatkowe pytanie. Czy ten rytual pomoże w tym żeby mezczyzna zapomniał o drugiej kobiecie dla której zakonczyl znajomość ze mną. Teraz ten facet pisze mi ze z nią coś tworzy a ze mną może być kontakt czysto fizyczny. I ze mam się nie interesować druga osoba. Oprócz zbliżenia ten rytual pomoże też w tym żeby ta druga kobieta odeszła?

   1. Przedstawiłam sytuację powiedziałam ze jest druga osoba, to został wybrany rytual egipski.

 21. Na spotkaniu powiedziała, że długo zastanawiała się czy to ma sens i ostatecznie zgodziła się na jeszcze jedną szansę. Czyli jesteśmy parą znowu. Za parę dni mamy dogadać się co do wspólnego zamieszkania. Wszystko super zadziałało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *