Rytualista Aureliusz Grabski

Rytualista Aureliusz swoje rytuały oferuje za pośrednictwem strony https://magiczne-rytualy.pl/. Jego oferta zawiera dosyć szeroki wachlarz usług ezoterycznych.

Wśród nich przeważa magia miłosna, można zamówić między innymi:

 • rytuał miłosny na konkretną osobę,
 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • czarne wesele,
 • rytuał separacyjny.
Rytualista Aureliusz magiczne-rytualy.pl
Rytualista Aureliusz magiczne-rytualy.pl

Poza rytuałami miłosnymi można zamówić również rytuał na szczęście oraz oczyszczający

Rytuały miłosne są istotnym elemenem w praktykach ezoterycznych, mając swoje miejsce w wielu kulturach i tradycjach na przestrzeni wieków. Wykorzystywane są one w celu wzmocnienia więzi uczuciowych, przyciągnięcia miłości, bądź naprawy relacji, które doświadczyły uszkodzeń.

Te rytuały działają poprzez manipulowanie niewidzialnymi, ale mocno odczuwanymi energiami, które są integralną częścią naszej codzienności. Każda osoba i sytuacja generuje swoje własne pole energetyczne, które, zdaniem praktyków ezoteryki, można kształtować poprzez odpowiednio wybrane rytuały. W przypadku rytuałów miłosnych, celem jest skierowanie tych energii w taki sposób, aby były sprzyjające dla miłości i harmonii.

Kluczowym składnikiem każdego rytuału ezoterycznego jest intencja. Jest to siła napędowa, która nadaje energii kierunek. Dlatego też, przed przystąpieniem do rytuału, ważne jest wyraźne określenie, czego oczekujemy. Czy chcemy przyciągnąć nową miłość, poprawić obecny związek, czy może zwiększyć naszą zdolność do dawania i odbierania miłości?

Pomocne w skonkretyzowaniu intencji są różnego rodzaju symbole, które występują w wielu rytuałach miłosnych. Następnie wykonuje się szereg czynności mających na celu przyciągnięcie pożądanej energii. Mogą to być mantry, gesty, dźwięki, a nawet specyficzne obrzędy.

Pomimo różnorodności praktyk w różnych tradycjach ezoterycznych, kluczową rolę we wszystkich rytuałach miłosnych przypisuje się sile przekonań. Bez silnej wiary w rytuał nie można osiągnąć zamierzonego rezultatu – to przekonanie jest prawdziwym źródłem każdego rytuału ezoterycznego.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 17 Średnia: 4.8]

548 myśli na temat “Rytualista Aureliusz Grabski

 1. Hej! Czy myślicie, że rytuał egipski może zadziałać po 5 sesjach? Czy nie ma na to reguły? Czy to już są zmiany, czy ja może się nakręcam…? Jak myślicie, czy facet , który jest w nowej relacji (teoretycznie miała być lepsza niż ze mną) pisze w nocy do swojej ex?

  1. Ja jestem w trakcie u Pana Aureliusza. Dzisiaj 9 dzień. Myślę, że zaczyna się coś dziać, ponieważ już po 5 sesji rytuału, w nocy Ex się do mnie odezwał i rozmawialiśmy z 3h…Wcześniej kontaktu nie mieliśmy. Teraz mi też wysyła jakieś śmieszne memy, albo fragmenty kabaretów czy stand-upów…

   1. Witaj Paula jak robisz rytual u pana aureliusz G bo ja mam czarne wesele u niego ale dopiero od środy mam w nocy się budzę cały czas ryczy tęsknię za nia masakra

 2. Hej. Ja wczoraj zaczęłam rytual egipski u Pana Eryka… będzie to mój 2 bo pierwszy zadziałał trochę I byl robiony u innego rytualisty… będę informować o zmianach

 3. Rytuał robi sam Pan Aureliusz. Ja nie robię nic. Też mam czasem bezsenne noce A w ciągu dnia zawiechy. Też bardzo tęsknię za swoim ex i mam gorsze i lepsze dni, ale chyba tu każdy z nas ma skoro szuka sposobu na swój problem.

 4. U mnie zadziałał na tyle że partnerka wprowadziła się do mojego pokoju rozmawia ze mną z dnia na dzień coraz lepiej robię u pana Aureliusza

 5. No to wyglada na to że wszystko dobrze się skończyło. Zaczęliśmy się spotykać aż doszło do decyzji że będziemy razem 🙂

  1. Ale wam zazdroszczę, super że wam się udaje😊. Ja jestem w trakcie rytuału na poprawę więzi u kogoś innego . Jeszcze cztery dni i później to oczekiwanie. Trzymajcie kciuki kochani😊

   1. Hellen, a u kogo masz rytuał na poprawę więzi?
    Pytam, bo też zastanawiam się nad tym rytuałem

 6. Słuchajcie, każdy pisze o tym, że pojawiają się zmiany. Ale jakiego rodzaju zmiany macie na myśli? Czy to, że ta osoba się do Was odezwała to już taka zmiana? Czy od razu mieliście jakieś wyznania i poważniejsze tematy, czy wszystko stopniowo? Czy musieliście się od nowa do siebie zbliżyć, czy od razu powrot do poważniejszego etapu?

 7. Hej…mam trudna sytuację. Mąż odszedł do kochanki. Mamy 3 małych dzieci i bardzo bym chciała żeby wrócił. Był ktoś w podobnej sytuacji? Jaki rytuał polecacie?

   1. Facet zostawił mnie dla innej, wszędzie jestem poblokowana. Miałam już jeden rytuał u pewnej kobiety z instagrama, ale nie dało żadnych efektów.

 8. Po rytuale u pana Aureliusza efekty są takie że chłopak zaczął się do mnie odzywać. Piszemy ze sobą dosyć często. Myślicie że skoro tak jest to i ja mogę czasami się do niego pierwsza odezwać? Jakie macie z tym doświadczenie?

 9. Od wczoraj mam wykonywany rytuał egipski u pana Aureliusza. Sytuacja jest następująca: spotykałam się z facetem przez sześć miesięcy, wszystko było fajnie, aż nagle zaczęliśmy się od siebie oddalać. Ostatecznie doszło do rozstania, nie jesteśmy ze sobą od dwóch tygodni. Miał ktoś coś podobnego?

   1. 9lat razem, od pol roku nie jesteśmy już ze sobą. Partnerka stwierdziła ze kocha mnie jako przyjaciela czyli powód to wygaśnięcie uczuć. Mieszkamy razem,przytula mnie daje buziaka,w listopadzie lecimy na wspólne wakacje. Ale cały czas powtarza ze nie chce związku. Spotyka się z kimś bez zobowiązań, ten ktoś jest w związku,mysle ze pojawienie się osoby 3 wpłynęło na ta cała sytuacje negatywnie

   2. Rytuał feniksa u pana Roberta Gabinskiego jest przez ludzi bardzo chwalony i podobno skuteczny, gdy wygasną uczucia. Warto dopytać pana Roberta, napisać do niego maila.

    Współczuję Ci Twojej sytuacji…zwłaszcza tego, jak jesteś traktowany przez kobietę, którą kochasz.

 10. Rytuał egipski ile czekaliście na efekty? Jestem tydzień po zakończonych sesjach. Nie mogę spać,jak zasnę budzę się i nie mogę spać dalej.

 11. Vivien czy separacyjny zniszczy związek z kochanka, rozdzieli ta relacje bo jestem w takiej sytuacji i chce robić u Pana Roberta

 12. Facet rozstał się z tamtą panną, do mnie zaczął pisać. Jestem w totalnym szoku! Miałam czarne wesele, od jego zakończenia nie minęło zbyt dużo czasu.

  1. Hej jestem w trakcie czarnego wesela ile czasu mniej wiecej zajelo po rytuale ze sie zaczal dozywac? I czy podczas rytualu cos si juz dobrego miedzy Wami dzialo?

 13. Właśnie zaczynam rytuał separacyjny na 3osobe,plus jestem tydzień po rytuale egipskim na odzyskanie partnera . Ciężko być cierpliwym… a wy ile czekaliście na efekty rytuału separacyjnego?

 14. Wczoraj wieczorem przeprosił za swoje zachowanie oraz zapytał czy wrócimy do siebie. Zgodziłam się pod pewnymi warunkami. Mam nadzieję, że do tamtej panny już nie wróci.

   1. Byliśmy razem sześć miesięcy, jednak coś się wypaliło i rozstaliśmy się. No i na nowo jesteśmy razem, rytuał miałam pod koniec października.

 15. Rytuał separacyjny zadział po tygodniu. Partner rozstał się z kochanka powodem było niedogadywanie się. Pracują razem ale mam nadzieje ze tym razem się nie zejdą. Czekam dalej na efekty rytuału egipskiego.

 16. Wczoraj zacząłem czarne wesel, ktoś ma doświadczenia jak szybko Wam ten rytuał zadziała, sytuacja u mnie jest trudna, bardzo trudna wręcz beznadziejna, ale myślę pozytywnie :). Poszła do innego i zero kontaktu, blokady tel i messenegra.

   1. Rytuał rozpoczęty 22.10, pierwsze zmiany były widoczne zaraz po jego zakończeniu. Zaczął do mnie pisać, zastanawiać się nad tym wszystkim. Od słowa do słowa doszło do spotkania jednego, drugiego. Aż w końcu sam zapytał się czy nie chciałabym powrotu. To było w drugim tygodniu listopada.

   2. Dwa tygodnie po rozstaniu zamówiłam rytuał. Po prostu przestaliśmy się dogadywać. Teraz znowu jest fajnie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *