Rytuały miłosne – czy działają

W dobie rozwoju technologicznego, gdy wszystko staramy się poprzeć dowodami naukowymi często zapominamy o tym, czego nie można dostrzec gołym okiem, a mimo wszystko ma wpływ na nasze życie codzienne. Mowa oczywiście o sferze duchowej. Do niej zaliczamy również rytuały, z których dla nas najważniejsze będą miłosne, gdyż jest to główny temat bloga.

Działanie ezoteryki w obecnych czasach często jest negowane, utożsamiane jest z zeszłą epoką, gdzie rozwój nauki nie był na tak wysokim poziomie, jak obecnie. Czy to oznacza, że magia przestała nie istnieje? Dostęp do nowoczesnych dóbr w żaden sposób nie sprawia, że to, co niewidzialne straciło swoją moc. Jedyna różnica polega na tym, że o sferze ezoterycznej często po prostu zapominamy. Uciekamy się do niej jednak, gdy konwencjonalne metody radzenia sobie z problemami zawodzą.

Rytuały miłosne, spętanie, magia miłosna
Rytuały miłosne, spętanie, magia miłosna

Tak jest też z rytuałami miłosnymi, które towarzyszyły człowiekowi od zawsze. Ich obecność można znaleźć w wielu starożytnych kulturach, np. egipskiej. O zainteresowaniu usługami ezoterycznymi mogą świadczyć relacje osób, które z tego typu pomocy korzystały. Mowa tutaj oczywiście o forach internetowych, które jest głównym sposobem wymiany zdań na ten temat. Co ciekawe, wiele osób relacjonuje właśnie, że dzięki magii miłosnej udało im się uratować związek zagrożony rozpadem.

Odnośnie samych rytuałów, mamy ich całą masę, dostosowaną do konkretnych problemów. Do tych najpopularniejszych należy rytuał miłosny na konkretną osobę oraz egipski. Jak można się dowiedzieć, oparte są one na białej magii, czego zaletą są naturalne uczucia, jakimi darzy nas później partner. Każdy się ze mną zgodzi, że to podstawowy warunek szczęśliwego związku.

Do czarnej magii należy między innymi spętanie miłosne czy czarne wesele. Według informacji, jakie krążą po Internecie wywnioskować można, że uczucia po tego typu rytuałach nie są jednak naturalne, a wręcz wymuszone. Istnieją jednak sytuacje, gdy jest to jednak jedyne rozwiązanie. Mowa tutaj o przypadkach, gdy partner nie darzy nas uczuciem, jest w innym związku, a my chcemy go za wszelką cenę do nas przeciągnąć.

Odnośnie rytualistów, w ogłoszeniach możemy znaleźć ich całą masę. To, na co należy zwracać uwagę, to przede wszystkim doświadczenie oraz ogólną wiedzę osoby, która zajmuje się ezoteryką. Jest to gwarancją należycie wykonanej pracy.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 3 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *