Asanguis – wrozby-czary-uroki-klatwy.pl – opinie

Mag Asanguis swoje rytuały prezentuje na stronie https://wrozby-czary-uroki-klatwy.pl/. Odnośnie magii miłosnej, można znaleźć można znaleźć:

 • rytuał wiccański,
 • rytuał egipski,
 • czarne wesele,Mag Asanguis - opinie
 • rytuał miłosny z krwi,
 • rytuał uzdrawiający związek.

Mag Asanguis oferuje również klątwy i uroki. Na przykład:

 • przynoszący upadek na zdrowiu,
 • urok niechęci i złości,
 • przynoszący straty finansowe i popadnięcie w długi,
 • przynoszący utratę szacunku i poważania,
 • Urok samotnego drzewa – odwrócenia dusz.

Na stronie tego pana można zamówić również wróżby, prowadzi on również blog poświęcony magii.

Bardzo proszę o opinie na temat usług oferowanych przez tego pana.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 18 Średnia: 2.2]

35 myśli na temat “Asanguis – wrozby-czary-uroki-klatwy.pl – opinie

 1. Całkiem niedawno (3 tygodnie temu) zamówiłam u nich rytuał na powrót miłości i zauważyłam że kontakt z nimi jest utrudniony. Przez ostatni tydzień w ogóle nie odpisuje na moje maile. Wam też tak rzadko odpisywał na wiadomości?

 2. 17 kwietnia miałam odprawiony rytuał egipski. Bardzo liczę na efekty, postaram się regularnie odwiedzać tę stronę i dzielić się z Wami postępami w sytuacji z moim niestety, na chwilę obecną, byłym narzeczonym.

 3. Nie jest za dobrze. Nie jestem nachalna, ale wysłałam mu zwykłe życzenia urodzinowe. Nie odpisał:( Nie kontaktuje się ze mną, nie wiem co się z nim dzieje. Podejrzewam , ze może mieć już kogoś innego.

 4. Pewne zasmucę kilka osób, które juz zamówiły i liczą na efekty u tego rytualisty, ale przestrzegę chociaż tych którzy zastanawiają. Otóż u mnie rytuał egipski nie tylko nie podziałał, ale mogę stwierdzić, że pogorszył sytuację. W lutym rytuały zostały odprawione, po dwóch miesiącach kobieta, która miała do mnie wrócić, znalazła sobie innego faceta. Z tego co wiem od wspólnych znajomych ich związek trwa nadal, i są ze sobą szczęśliwi. Ze swojej strony nie polecam.

 5. Rytuał nie zadziała, już straciłam całkiem nadzieję. Minęło już tyle czasu od odprawienia, a on nadal się nie odzywa:(

 6. Zdecydowanie odradzam. Kompletnie żadnych rezultatów, dziewczyna która miała do mnie wrócić, nie odpisuje nawet na moje wiadomości.

 7. Nie polecam! Na innych forach jest pełno pozytywnych opinii o nich, więc pomyślałam, że zamówię. Rytuał nie zadziałał – po czterech miesiącach od rzekomego odprawienia!

 8. Zamawiałam u nich w kwietniu, po rytuale nadal cisza ze strony byłego partnera. Już przestałam liczyć że rytuał zadziała.

 9. Nie polecam! Miałam bardzo trudny okres po odejściu męża, więc zamówiłam u tego pana rytuał. Za pierwszym razem nie było żadnych efektów, więc zaproponował mi kolejny, który miał już działać w 100%. Nic jednak się nie zmieniło.

 10. Ja również nie polecam.
  Zamówiłam rytuał krwi na powrót męża iii nic.
  Zamówiłam również klątwę. Nic

  Kompletnie nic. Zero efektów.
  Zapytałam czy działa ?
  Odpowiedzi za każdym razem są że działa że mam się nie przejmować .
  Ale się przejmuje..
  Straciłam tylko kasę .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *