Eryk Mozgol – rytuały miłosne

O tym panu można dowiedzieć się przede wszystkim z jego strony intenetowej http://rytual-milosny.pl/, na której opisuje rytuały, które wykonuje. Wśród nich możemy znaleźć:

Eryk Mozgol - opinie
Eryk Mozgol – opinie
 • rytuał miłosny na konkretną osobę,
 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • rytuał separacyjny.

Nie udało mi się znaleźć zbyt dużo na forach internetowych, dlatego będę wdzięczna za opinie osoby, które zamawiały u niego rytuał.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 61 Średnia: 4.6]

1 342 myśli na temat “Eryk Mozgol – rytuały miłosne

 1. Czy ktoś miał tak, że po rytuale kontakt wrócił, ale partner nie może się zdecydować? Chodzi mi o to, że raz dobrze nam się pisze, później potrafi się nie odzywać, po czym znowu piszemy i rozmawiamy.

  1. Ja jestem dopiero w trakcie rytuału, bo kończy się w niedziele, a już nie mogę sobie znaleźć miejsca i nie wiem co ze sobą zrobić.

   1. A czy to jest normalne, że mój partner zmienia zdanie? Jesteśmy razem 3 miesiące, raz mówi, że chce związku raz, że nie. Non stop do mnie pisze, spotykamy się itd

 2. @Ola nie mam pojęcia. U nas sytuacja wyglądała tak, że oficjalnie rozstaliśmy się w lipcu, potem jeszcze spotykaliśmy się do sierpnia, ale on nagle stwierdził, że jednak nie chcę tego ciągnąć i do tej pory ma takie nastawienie. Dodatkowo pojawiła się inna dziewczyna.

 3. Wczoraj spotkaliśmy się przypadkowo na mieście. Była rozmowa, taka na spokojnie, nie poruszałem tematu związku. Myślicie, że powinienem zapytać?

   1. Po prostu wszystko się naprawiło. A problem był taki, że po wielu latach związku znalazł sobie kochankę, o której dowiedziałam się przypadkowo. Trwało to dosyć długo i szczerze mówiąc była już mowa o rozstaniu od pewnego czasu. Kochanka dała nam spokój, mąż też nie jest nią zainteresowany.

   1. Problemy między nami zaczęły się pod koniec wakacji.. Zostawił mnie dla niej na początku października i już razem zamieszkali… 🙁

 4. Nie wiem czy ktoś śledzi moją historię, wczoraj spotkałem się z moją dziewczyną. Było miło, jeśli chodzi jednak o nasz powrót powiedziała, że myślała o tym, ale jeszcze potrzebuje czasu. Pan Eryk powiedział, żeby dać jej parę dni więc pozostaje tak zrobić.

   1. Pamietam to nie wolno się kontaktować i trzeba czekać a Ty zrobiłeś po swojemu . Pytanie od czego to zależy . Jak się pytałam czy mogę sama coś napisać to odp , ze Nie i mam czekać. A Ty sam napisałeś .

 5. Sluchajcie czy Podczas wykonywanej rytualu mozna powiedziec partnerowi, ze nas irytuje I mamy dosc jego nie zdecydowanie? Czy lepiej nic nie mowic.?Niewiem czy to przez rytual, ale targaja mna zmienne emocje I mam dosc tej drugiej polowy

  1. Nic nie rob,trzymaj sie wytycznych,zero kontaktu,czekaj na krok,zadalam podobne pytanie i uslyszalam ze nie trzymam sie wytycznych.

 6. @Kasia partner z dnia na dzien stwierdzil ze to nie ma sensu,urwal kontakt tak poprostu,jest bardzo zawziety,mysle ze kogos juz ma…Beznadziejna sytuacja,ale walcze nadal

  1. Spotkaliśmy się, było fajnie, ona twierdzi, że potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby podjąć decyzję. Myślę, że w końcu się przełamie, dawała to po sobie poznać, trzeba trochę czasu jeszcze.

 7. Zastanawiam się nad rytuałem u pana Eryka. Przyznam, że miałam już u jednej osoby i nie było żadnych efektów. Jak taki rytuał u tego pana wygląda?

  1. U mnie rytuał zadziałał. Zmiany zaczęły pojawiać się już podczas sesji, później coś się zatrzymało, po dwóch tygodniach od zakończenia nastąpił jakiś przełom. Rytuał miałam zakończony w połowie listopada.

 8. Czy rytuał u pana Eryka zadziała ,gdy partner otacza się wianuszkiem kolezanek:(
  Mój przypadek jest beznadziejny…nasza relacja zaczęła się od..-tzw.ukladu,ale zakochałam się.On był 14lat w nieudanym związku,teraz twierdzi że chce się bawić i być wolny..
  Niestety szukałam sposobu by go zatrzymać ,a znalazłam 3 inne kobiety z którymi coś go kiedyś łączyło i nadal utrzymuje z nimi kontakt.
  Jednak jego zachowania mówily coś innego…
  -Poznał mnie ze swoimi znajomymi,do których mnie zabieral
  -wychodziliśmy razem z jego córka i moimi dziećmi np.do zoo,na spacery
  -Mówił znajomym że mu zależy ,a mi że to tylko układ…
  Pociąg sexualny był ogromny…i udany sex.
  Niestety nie wytrzymałam i po pół roku kazałam się zdeklarować,wybuchła kłótnia,od tamtej pory jest cisza z mojej i jego strony…
  Czy w tym przypadku rytuał pomoże ?

 9. Od tego są w końcu te rytuały by wywołać uczucia w drugiej połowie .. Pan Eryk każdy przypadek sprawdza, podajesz imiona i daty , wtedy ocenia czy rytuał może się udać.. A decyzja już należy do ciebie.. Wiadomość wstępna do niczego nie zobowiązuje..

 10. Ostatecznie zdecydowała dać nam szanse, na nowo jesteśmy razem. Dziękuję wszystkim za wsparcie, a pana Eryka pozostaje mi jak najbardziej polecić. Życzę wszystkim powodzenia, oby i Wam się udało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *