Irena Leszczyńska

Irena leszczyńska jest dosyć popularna jeśli chodzi o tematykę rytuałów miłosnych. Nie prowadzi strony internetowej ani bloga, o jej pracy możemy poczytać na wielu forach internetowych.

Rytuały miłosne, spętanie, magia miłosna

Proszę o opinie osoby, które zamawiały rytuał u tej pani.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 7 Średnia: 2.6]

19 myśli na temat “Irena Leszczyńska

  1. Ta Pani Irina to nie ma chyba zamiaru mi na maila odp. Napisałam do niej dwa e-maile i ona mi nie odpisała, a ja mam ważny problem i musi mi pomóc. Zaproponowałam jej, że zapłacę więcej, a ona i tak nie odp.! To po co robi te rytuały jak nie odpisuje mi od piątku? ddelajt napisz mi jej adres domowy, bo chcę do niej się wybrać. Mój problem jest bardzo istotny.

  2. Miałam rytuał na początku stycznia, efekt tylko taki, że polubił moje zdjęcie na portalu społecznościowym. Jedyny plus to taki, że nie zapłaciłam kupy pieniędzy.

  3. Witam!. Czytam o tej Pani i odnoszę wrażenie, że Irena to teraz Matylda, ale mogę oczywiście się mylić. Ale pewne rzeczy się pokrywają. Co prawda uroku nie robiłam, ale miałyśmy dość dużo rozmów przez telefon i odniosłam wrażenie, że tak naprawdę w tych wróżbach to jest sama negatywna energia, że ta Pani po prostu zabiera pozytywna energie. Mimo, że jej mówiłam o moich obawach czy jakiś przemyśleniach to cały czas szła w zaparte w negatywy, a jak tylko jej zarzuciłam kłamstwo zostałam wszędzie zablokowana.. Dziwne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *