Marcin Tarot – opinie

Marcin Tarot to kolejna osoba, która oferuje wykonanie rytuałów miłosnych. Na jego stronie internetowej, która znajduje się pod adresem https://www.marcintarot.pl/ można znaleźć informację u panu Marcinie, gdzie opisuje sposób, w jaki nabył umiejętności w dziedzinie ezoteryki.

Marcin Tarot - rytuały
Marcin Tarot – rytuały

Jeśli chodzi o rytuały miłosne, na stronie można zamówić:

 • rytuał z krwi,
 • separacyjny,
 • spętanie miłosne,
 • rytuał miłosny wiccański,
 • egipski,
 • czarne wesele,
 • rytuał na zdradę
 • rytuał feniksa.

Na stronie można zamówić również rozkład tarota oraz inne rytuały, takie jak:

 • rytuał na karierę,
 • na szczęście.

Bardzo proszę o opinie na temat usług świadczonych przez pana Marcina.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 7 Średnia: 1.9]

42 myśli na temat “Marcin Tarot – opinie

 1. Nie załamuj mnie, ja właśnie wczoraj zamówiłam rytuał. Dzisiaj nie dostałam jeszcze odpowiedzi, ale minęło kilka godzin od mojej wiadomości, więc może panikuje.

 2. Załamana masz jakiś kontakt z panem Marcinem? Ja czekam prawie trzy miesiące, a od miesiąca nie dostałam od niego żadnej odpowiedzi.

 3. A jest może osoba, której wyszedł rytuał u Marcina Tarot? Ja czekam dopiero dwa tygodnie, ale jak przeczytałam opinie to troche się załamałam.

 4. Ja czekam miesiąc, ale te opinie nie napawają optymizmem. Mam nadzieje, że to nie będą pieniądze wyrzucone w błoto, bo w pracy też problemy przez to wszystko, na niczym nie mogę się skupić.

 5. Też żałuję, że nie trafiłam tutaj wcześniej. Jestem dwa tygodnie po uroku, ale może w moim przypadku się uda. Staram się też sama coś wykonywać i mocno wierzyć.

 6. korsa widzę, że mamy bardzo podobną sytuację; jak to u ciebie wygląda? bo ja już jestem trzeci miesiąc po rozstaniu i sama nie wiem czy jest sens jeszcze czekać

 7. Jutro minie miesią od naszej kłótni i rozstania, ale nie mamy żadnego kontaktu. Nawet nie napisał na moje urodziny, co mnie bardzo zabolało i cały dzień przepłakałam.

 8. Ponawiam pytanie: czy jest osoba, która ma kontakt z panem Marcinem???? U mnie ciągle bez zmian, jestem zrozpaczona i zwyczajnie wkurzona.

 9. Ostatnią wiadomość od tego pana dostałam 8 dni temu, teraz czekam od piątku za odpowiedzią. Może spróbuj napisać jeszcze raz, ja tak zrobię jak do jutra nie odpisze.

 10. Trochę mi ulżyło, bo przynajmniej odpisał. Od kilku dni bombardowałam go wiadomościami hehe Laughing muszę się nauczyć cierpliwości, której mocno mi brakuje Wink

 11. Jednak nie ma się co załamywać negatywnymi opiniami, widze jakąś poprawę, urok chyba zaczyna już działać.

 12. Wcześniej nie miałam żadnego kontaktu ze swoim byłym, a w tygodniu spotkałam go na mieście, co jest dziwne bo mieszka na drugim końcu miasta. Powiedział, że miał coś do załatwienia, mi się wydaje, że to bardziej pretekst, aby mnie spotkać. Porozmawialiśmy kilka minut, a wczoraj zadzwonił i rozmawialiśmy ponad 10 minut.

 13. Bez wielkich zmian, ale i tak się cieszę. Wymienimy czasami kilka sms lub porozmawiamy trochę przez telefon.

 14. Tyle czasu czekałam i żadnego efektu, a pan Marcin przestał odpisywać na moje wiadomości. Jak dla mnie to jest zwykły oszust i kłamca!

 15. Minęły już ponad 3 miesiące od rytuału i żadnego efektu. Na moje wiadomości nie odpisuje wcale, ale jak napisałam jako zainteresowana klientka z innego adresu odpisał po 20 minutach. Oszust i naciągacz, nie polecam nikomu rytuałów u niego.

 16. Uważajcie ten oszust nawet żadnych rytuałów nie wykonuje. Wszędzie się tylko reklamuje i sam sobie pisze pozytywne opinie. Nie ma żadnych efektów rytuału. To kłamca.

 17. Na początku tego roku po robiłam rytuał egipski u Marcina. Na wszystkie wiadomości i zapytania odpisywał natomiast jeśli chodzi o efekty… Partner odezwał się po 7 tygodniach od rytuału i zaczął rozmawiać i otwierać się. Myślałam że to pójdzie w dobra stronę. Niestety stało się coś u niego – taki niepożądany zbieg okoliczności w trakcie tej rozmowy i z powrotem nastąpiło pogorszenie. Potem partner jeszcze bardziej się zablokował i było jeszcze gorzej.

 18. U mnie rytuał został zkonczony w polowie grudnia. Potem był separacyjny i w styczniu wzmocnienie egipskiego. I póki co nic. 3 tyg temu poblokowal wszystkie kontakty.

 19. Czy Marcin Tarot i wróżbita Mateo to ta sama osoba? Na innych forach równie piszą już sama nie wiem w co wierzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *