Michał Stępko

Michał Stępko nie prowadzi strony internetowej, za to z opinii, jakie można znaleźć na forach można wywnioskować, że jego specjalizacją jest rytuał egipski. Kontakt z panem Michałem możliwy za pomocą adresu mailowego stepkomichal@gmail.com.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 26 Średnia: 4.7]

456 myśli na temat “Michał Stępko

 1. Wczoraj spędziliśmy ze sobą wieczór było miło. Pojawił się temat o zamieszkaniu razem. Chyba mogę mówić o sukcesie.

 2. Dzisiaj zaczynam rytuał egipski. Do mojego związku zawitała kcohanka, mąż przez to bardzo się odsunął.

   1. Pan Michał zaproponował w ten sposób. Zdałam się na jego doświadczenie.

  1. Z tego co czytam to pan Michał wykonuje głównie rytuał egipski który wygląda na skuteczny u niego. Ja sama taki właśnie zamówiłam.

  1. Ja mam tylko wahania nastroju. Raz mój narzeczony jest mi obojętny a zaraz nie mogę oderwać myśli od tego co się u niego dzieje.
   U mnie to dopiero 3 dzień rytuału, ale może faktycznie każdy reaguje trochę inaczej.

   1. Ja zaczęłam 18.05. Już trochę lepiej się czuję, nie wiem czym było to spodwodowane.

 3. A tak ogólnie myślicie , ze jak już się nie ma nadziei i nawet nie umiem sobie wyobrazić, ze on nagle jest taki jak kiedyś , to jest jakas szansa ?

  1. Wydaje mi się, że warto spróbować. Też mam podobnie, ale z drugiej strony zdecydowałam się, żeby wszystko naprawić…. więc chyba gdzieś tam podświadomie wierzę, że się zmieni.

 4. Dzisiaj kończę rytuał egipski u pana Michała i będę czekała na efekty które mam nadzieję że pojawia się szybko. Póki co kontakt z panem Michałem jest bardzo dobry, mam duże wsparcie u niego

  1. Problemem okazała się jego była która zaczęła wtrącać się w nasz związek przez co doszło do rozstania a on postanowił do niej wrócić. Rytuał zamówiłam w maju natomiast zmiany zaczęły pojawiać się pod koniec zeszłego miesiąca. Teraz na nowo jesteśmy razem, on obiecał że już do niej nie wróci.

  1. Odezwij się, proszę, kiedy będziesz widziała pierwsze efekty. Jestem ciekaw. Z tego co tu wyczytałem i policzyłem, to nie mija nawet miesiąc od zakończenia, tylko około 20 dni. Ale wiadomo, każda sprawa jest inna.

 5. Czy ktoś miał po rytuale egipskim tak że partner raz zabeiga o Was drugi raz się wycofuje? Mój dwa razy tak zrobił nie wiem czy to się jakoś ustabilizuje.

  1. W moim przypadku po dwóch tygodniach od zakończenia zaczęłam dostrzegać zmiany u partnera. Jednak nadal jest duże niezdecydowanie u niego.

 6. Mogę śmiało powiedzieć że te rytuały działają. Luby wczoraj zaproponował spotkanie i bardzo miło spędziliśmy czas oraz noc. Od tej pory ciągle ze sobą rozmawiamy. Mam nadzieję że nie będzie już zadnych wahań ale póki co jets na prawdę super

 7. Dziś ostatni dzień rytuału egipskiego. Zacznie się czas oczekiwania. Jednak dziś skonsultowałem jeszcze przeprowadzenie rytuału separacyjnego – Pan Michał rozpocznie go dzisiaj.

 8. A czy ktoś odezwał się do potencjalnego partnera pierwszy i efekt tak czy tak był ? W sensie zaproponował spotkanie i się widzieliśmy a następnym razem ja . Czy to jest uznawane jako odzywanie się jako pierwszemu ? Czy to jest ok ?

 9. hej, przeczytałam forum i zdecydowałam się na rytuał egipski, Pan Michał dzisiaj zacznie. po jakim czasie mogę się spodziewać efektów?

  1. Ja też miałem egipski. Na efekty oczekuje się pełny miesiąc od dnia zakończenia rytuału. Mam skończony niecały tydzień temu, więc czekam.

 10. podczas sesji nie można myśleć o rytuale? są jeszcze jakieś ,,zastrzeżenia”? można jakoś przyspieszyć efekty czy tylko czekać cierpliwie?

 11. jestem w trakcie sesji, wczoraj odezwała się do mnie moja ukochana, zwykły przypadek czy już zaczyna się coś dziać?

 12. Była znaczna poprawa, teraz partner znowu się wycofał. Pan Michał zaproponował coś dodatkowego, zacznie od jutra.

 13. Po upływie miesiąca od końca rytuału egipskiego pojawiła się poprawa, jednak z drugiej strony dalej czasem wyczuwalny jest dystans i niezdecydowanie. Pan Michał zaproponował coś dodatkowego i zaczął wczoraj.

 14. Dobra,w końcu mogę powiedzieć, że jest dobrze. Naprawdę dużo rozmawiamy oraz spotykamy się. Doszło nawet do czegoś więcej.

  1. No więc tak… Może się za bardzo zafiksowałem ale mam wrażenie że podczas trwania rytu zaczyna się coś zmieniać ale może być to autosugestia. Ja mam lepszy humor ale zdarzają się huśtawki. Raz jest mi obojętna raz na odwrót. Miewam koszmary senne związane z tym gościem co sie kreci wokół niej. Najgorsze niestety są poranki. Co jakiś czas boli mnie również głową. Będę informował na bieżąco. A Wy jakie macie doświadczenia podczas trwania rytu?

  2. Najgorsze jednak przebudzenia w nocy i poranki. Natłok myśli. Jeszcze pojawił się taki objaw że obce dziewczyny w miejscach publicznych bardziej przywiązują kontakt wzrokowy.

  3. Najgorsze jednak poranki. Przez noc bardzo realistyczne sny o drugiej połówce. Przez jedną noc jest kilka snów w różnych sytuacjach przytulanie itp. Ciekawe czy ta druga strona ma tak samo?

  4. Jednak poranki najgorsze po takich bardzo realnych snach. Tak gdyby było się na jawie cały czas. To może czasem dobijać. Do tego poty.

 15. Jestem w trakcie czarnego wesela. Po rytuale egipskim Zaproponował mi sex nie wiem co robić i kazał się zastanowić nad tym.

 16. Jestem w trakcie egipskiego. Mam ogólnie ciężką sytuację życiową, a do tego ten pogmatwany związek. Bardzo źle to wszystko znoszę psychicznie. To czekanie jest torturą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *