Jak długo wykonywany jest rytuał miłosny?

Przeglądając oferty rytuałów w Internecie można zauważyć, że różnią się one nie tylko ich rodzajem (biała/czarna magia), lecz również czasem, w jaki są one wykonywane. Często może to budzić pewne zakłopotanie u osoby zainteresowanej skorzystaniem z tego typu usługi ezoterycznej.

Rytuał to określone czynności, które ezoteryk ma do wykonania w ustalonym czasie. Może być on wykonywany przez jeden dzień, są też osoby, które oferują prace parutygodniowe.

Czym dłuższy rytuał, tym lepsze będą efekty

Wielu z Was tak pewnie pomyśli wychodząc z założenia, że skoro w coś zostało włożone więcej pracy, to i efekty będą silniejsze. Ale czy tak rzeczywiście jest? Każdy rytualista swoją pracę opiera na doświadczeniu oraz wiedzy zdobytej czasami na przestrzeni wielu lat. Włożone jest w to z pewnością wiele pracy oraz wyrzeczeń. Często są to też metody przekazywane z pokolenia na pokolenie, czyli wiedza zaczerpnięta od przodków.

Czas trwania rytuału miłosnego
Czas trwania rytuału miłosnego

Jeden ezoteryk świetnie poradzi sobie podczas rytuału jednodniowego, drugi z kolei dysponuje metodą, która wymaga od niego większego poświęcenia. Należy również zwrócić uwagę, że same sesje różnią się od siebie czasowo. Zasada jest jednak taka, że dla krótszych rytuałów (np. jednodniowych) powinno przeznaczyć się więcej czasu (do paru godzin). Czas trwania rytuału wykonywanego powyżej pięciu dni mieści się w przedziale 15-30 minut dziennie, co jednak nie jest regułą, gdyż zależy to od indywidualnego podejścia ezoteryka.

Rytuał rytuałowi nierówny

To, co zostało napisane powyżej tłumaczyłoby tak dużą rozbieżność wśród prac magicznych oferowanych przez rytualistów. Można znaleźć rytuał miłosny na konkretną osobę, który trwa jeden dzień, ale też taki, który wykonywany jest przez tydzień, a nawet dłużej. To samo dotyczy innych prac magicznych, np. rytuału egipskiego, spętania itp. Najważniejsze jest, aby te działania przyniosły pozytywne efekty oraz przyniosły pożądane przez nas zmiany.

Na koniec dodam, że rytualiści różnie podchodzą też do samej kwestii uczestnictwa w sesjach rytualnych. Są ezoterycy, którzy wykonują całą pracę samodzielnie, można spotkać się również z osobami, które wymagają od nas pewnego zaangażowania.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *