Kiedy rytuał miłosny zacznie działać?

Zamawiając daną usługę bardzo ważny jest dla nas czas jej realizacji. Podobnie jest również z ezoteryką, a w tym przypadku z rytuałami miłosnymi. Myślę, że większość z nas pytając o usługę ezoteryczną, wśród pierwszych pytań, jakie zadaje wróżce jest właśnie czas oczekiwania na efekty.

Czas, po jakim zaczyna działać magia miłosna zależny jest nie tylko od rytuału, ale również konkretnego przypadku osoby, która z takich usług korzysta. Związek każdej osoby ma inną historię, a co za tym idzie – różny będzie sposób rozwiązania problemu miłosnego. Efektywność magii zależy również od metody, jaką stosuje dany rytualista.

Skuteczność rytuałów miłosnych
Skuteczność rytuałów miłosnych

Według informacji, jaką można znaleźć w Internecie, efekty pojawiają się z reguły po paru tygodniach, są też rytualiści, którzy zalecają czekać nawet parę miesięcy. Jak było wspomniane powyżej – wszystko zależy od metody pracy, ale również indywidualnych doświadczeń ezoteryka.

Czas mija, a efekty rytuału nie pojawiają się. Co wtedy?

Czasami bywa niestety tak, że mimo upływu czasu wskazanego przez wróżkę efekty nie pojawiają się lub też nie do końca nas satysfakcjonują. Czy to oznacza, że rytuał nie został wykonany lub jego przeprowadzenie było nienależyte? W żadnym wypadku nie oznacza to, że padliśmy ofiarą nieuczciwej praktyki. Na forach internetowych można znaleźć wiele wypowiedzi osób, u których rytuał nie przyniósł oczekiwanych efektów, a za ten stan rzeczy obwiniany jest rytualista. Oczywiście, nasze osobiste doświadczenie jest ważne o tyle, że może innym pomóc w doborze odpowiedniego ezoteryka, jednak brak efektów wcale nie musi oznaczać, że wina leży po zleceniobiorcy.

Wzmocnienie rytuału miłosnego

W przypadku braku efektów większość rytualistów oferuje darmowe wzmocnienie rytuału jako uzupełnienie poprzedniej pracy. Jak można dowiedzieć się z wypowiedzi wielu osób, często jest to skuteczna metoda na osiągnięcie rezultatów. Czasami jest tak, że osoba, na którą wykonywane są prace ezoteryczne wymaga trochę więcej pracy zanim urok zacznie na nią działać, stąd zmiany u partnera mogą pojawić się właśnie za drugim podejściem.

Rytuał rytuałowi nierówny

Bywają też przypadku kiedy będziemy zmuszeni zwrócić się z pomocą do innej wróżki i dopiero wtedy dostrzeżemy zmiany w zachowaniu danej osoby. Dzieje się tak, gdyż każdy rytualista – nawet ten sam rytuał wykonuje w inny sposób i do naszego partnera trzeba po prostu trafić. Różnica w sposobie wykonania prac magicznych tłumaczyłaby różny czas trwania danego rytuału w zależności od rytualisty.

Gdybyście mieli wątpliwości, zapraszam do udziału w dyskusji na blogu.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *