Jak długo utrzymują się efekty rytuału

Zamawiając rytuał miłosny na jeden z pierwszych elementów, na jaki zwracamy uwagę to, jak długo utrzymują się efekty po tego typu działaniach. Na forach można znaleźć różne opinie: część chwali się, że efekty utrzymują się przez dłuższy czas, opisują losy swoich związków, można spotkać się również z opiniami, że rytuał należy powtarzać, gdyż jego efekty były krótkotrwałe.

Czas utrzymywania się efektów to kwestia indywidualna, która zależy od wielu czynników, na które ani my, aby rytualista nie mamy wpływu. Nie da się przewidzieć przed rozpoczęciem rytuału, czy ten będzie działał przez parę dni czy też jego działanie będzie długotrwałe.

Efekty rytuału miłosnego
Efekty rytuału miłosnego

Różne schematy działania

W tym miejscu należy zwrócić uwagę na różnice pomiędzy działaniem rytuałów opartych na białej oraz czarnej magii. W zależności od tego, na co się zdecydujemy, efekty będą różne.

Biała magia ma za zadanie zmienić tok myślenia drugiej osoby w ten sposób, aby ta zmieniła swoje zachowanie. Ma naszego partnera „osłodzić”. Dzięki temu nasz partner ma zachowywać się tak, jak przed rozstaniem. Gdy cel ten zostanie osiągnięty, rola rytuału się kończy, gdyż zależy nam przecież na tym, aby nasza druga połówka zachowywała się, jak w najlepszych etapie związku.

Nie można tutaj jednak przewidzieć, jak sytuacja potoczy się na dalszych etapach związku. To zależy również od samej osoby, która zamawia rytuał, gdyż ta często również może być przyczyną problemów partnerskich. Dlatego też ważna jest praca nad samym sobą, aby do sytuacji sprzed rozstania więcej nie dochodziło. Rytuał daje nam drugą szansę, ale to od nas zależy, jak ja wykorzystamy.

Spętanie miłosne – trwałe efekty?

Do drugiej kategorii rytuałów należy czarna magia, a tutaj z kolei można wymienić spętanie miłosne, czarne wesele czy rytuał krwi. Schemat działania tych rytuałów jest inny, gdyż efekty z założenia powinny utrzymywać się przez cały okres trwania rytuału.

Dzieje się tak dlatego, ponieważ związek powstały na skutek tego typu prac utrzymywany jest sztucznie, jakby na siłę. Nie ma tutaj pozytywnego myślenia, jak w przypadku białej magii. Partner za pomocą energii rytuału jest utrzymywany sztucznie, wbrew jego woli. Nie oznacza to jednak, że efekty czarnej magii utrzymują się na zawsze. Czasami może dojść do sytuacji, gdy mimo wszystko energia ulegnie osłabieniu, a nasz partner postanowi wybrać inną drogę.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *