Rytuał egipski – fakty i mity

Wokół rytuałów miłosnych zawsze krążyły różne opinie, z których część jest popartych faktami, znajdzie się jednak szereg takich, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Dzieje się tak, gdyż w samym Internecie pojawia się wiele informacji na temat magii miłosnej, często są to niestety informacje, które nawzajem się zaprzeczają.

Wiele mitów krąży wokół dosyć popularnego rytuału egipskiego. Obok informacji od osób, którym ten rodzaj magii uratował związek znajdą się również tacy, którzy istnienie wspomnianego rytuału negują, twierdzą przy tym, że nazwa została stworzona na potrzeby marketingowe. Jak jest naprawdę?

Rytuał egipski
Rytuał egipski

Zaprzeczając istnienie rytuału egipskiego negujemy w rzeczywistości istnienie Starożytnego Egiptu, skąd właśnie pochodzą tajniki właśnie tej magii miłosnej. O zamiłowaniu ludów Starożytnego Egiptu do magii – w tym właśnie miłosnej możemy dowiedzieć się z różnych źródeł, które są ogólnie dostępne. Nie mówię tutaj o źródłach internetowych, lecz fachowych pozycjach na półkach bibliotek.

Poza ludami Starożytnego Egiptu można wymienić również wiele innych ówczesnych kultur zamieszkujących choćby tereny obu Ameryk. Pozostawili nam oni przeróżne wyroby rękodzielnicze, malowidła oraz wiele innych dowodów na interesowanie się sferą miłosną.

Rytualiści poprzez swoje oferty zwracają uwagę na stosunkowo silne działanie rytuału egipskiego. Jego zaletą jest to, że oparty jest na białej magii, dzięki czemu efekt końcowy będzie podobny, jak w przypadku rytuału miłosnego na konkretną osobę. Do najważniejszych zalet należą przede wszystkim naturalne uczucia u osoby będącej pod wpływem tego typu magii oraz brak efektów ubocznych. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które szukają silniejszej magii, a zarazem nie chcą posuwać się do takich rytuałów jak spętanie miłosne czy czarne wesele.

Sam czas trwania rytuału miłosnego oraz oczekiwania na efekty zależy od sposobu zastosowanego przez rytualistę. Z informacji, jakie można znaleźć na stronach internetowych oraz forach można wywnioskować, że średni czas wykonania rytuału wacha się od dziesięciu do nawet dwudziestu jeden dni. Szczegółowych informacji udzieli nam już konkrety ezoteryk.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *