Czy można zamówić więcej niż jeden rytuał?

Przeglądając oferty rytuałów miłosnych często można mieć dylemat, co będzie najlepszym rozwiązaniem dla naszego konkretnego przypadku. Zależy nam na jak najlepszych efektach, a do tego w jak najkrótszym czasie.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając rytuał?

Zasadniczą kwestią jest to, czy chcemy, aby nasz partner darzył nas naturalnym uczuciem czy też nie jest to warunek konieczny. Po wypowiedziach na forach internetowych można zauważyć, że większość decyduje się na białą magię (rytuał egipski oraz na konkretną osobę), niewielka grupa wybiera spętanie miłosne, czarne wesele oraz inne rytuały oparte na czarnej magii. Wśród osób biorących udział w dyskusji nie brakuje tych, które zamawiają wiele rytuałów, często u różnych osób.

Czy można zamówić więcej niż jeden rytuał?
Rytuały miłosne – forum

Czy zamawianie więcej niż jednego rytuału w tym samym czasie ma sens?

Skoro zdarzają się osoby, które wykonują więcej niż jeden rytuał, można przypuszczać, że taka strategia przyspieszy efekty, a już z pewnością je wzmocni. Czy aby na pewno? Głosy rytualistów są w tej kwestii podzielone. Obok przeciwników tego typu rozwiązania są ezoterycy, którzy nie mają nic przeciwko łączeniu swojej pracy z inną osobą zajmującą się pracami ezoterycznymi.

Rytualiści, którzy są zwolennikami tylko jednego rytuału w tym samym czasie argumentują swoje stanowisko w ten sposób, że energia powstała podczas sesji nie powinna się mieszać, gdyż to nie da oczekiwanych rezultatów. Jeśli chodzi natomiast o ezoteryków, którzy są za łączeniem prac magicznych – twierdzą oni właśnie, że nałożenie na siebie energii spowoduje, że rytuały będą ze sobą współgrały, dzięki czemu efekty będą lepsze oraz szybsze.

Czy łączenie białej magii z czarnym ma sens?

W tym przypadku zwolenników jest znacznie mniej, nawet wśród osób popierających łączenie rytuałów. Na stronach rytualistów często można znaleźć informacje, że nie praktykują oni tego typu rozwiązać. Powód jest oczywisty: te dwie magie wykluczają się nawzajem, a mówiąc inaczej: są dla siebie antagonistami. Dlatego też decydując się na rytuał egipski, nie powinniśmy dodatkowo zamawiać spętania czy innej usługi z obszaru czarnej magii.

Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwość, zachęcam, aby zwrócić się z tym problemem do konkretnego rytualisty bądź wróżki, która przekaże nam wszelkie niezbędne informacje.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *