Rytuał miłosny – samodzielnie?

Internet pełen jest ofert osób, które specjalizują się w wykonywaniu rytuałów miłosnych. Ceny takich usług są przeróżne, takie zadanie można zlecić zarówno za niewielką opłatą, są również osoby, które za tego typu pracę pobierają trochę większe wynagrodzenie.

Osoby, które z pewnych przyczyn nie chcą korzystać z pomocy profesjonalnych rytualistów i decydują się wykonanie prac magicznych na własną rękę. Tutaj nasuwa się pytanie: czy rytuał może wykonać każdy z nas? Przeglądając strony internetowe można natknąć się na wszelakie poradniki, które mają za zadanie przekazać nam niezbędne informacje w celu przeprowadzenia prac ezoterycznych. Poza niezbędnymi atrybutami w ten sposób można poznać również niezbędne regułki, które należy wypowiedzieć podczas rytuału w celu jego prawidłowego wykonania.

Czy taki sposób jest skuteczny?

Opinie są podzielone. Są osoby, które przekonują, że każdy może wykonać rytuał – nie tylko miłosny, ale pomagający nam uporać się z innymi problemami. Inni twierdzą jednak, że bez niezbędnego przygotowania na efekty nie ma co liczyć, a co więcej – efekty takich prac mogą być dalekie od oczekiwanych.

Jeśli już decydujemy się na samodzielne wykonanie prac ezoterycznych, pamiętajmy o zachowaniu podstawowych środków ostrożności. Przede wszystkim pod żadnym pozorem nie należy uciekać się do czarnej magii, gdyż przy tego typu rytuałach mamy do czynienia z bytami, które nie do końca chcą nam pomóc, a gdy zostaną przez nas przywołane, może się okazać, że nie będą chciały nas opuścić. Wtedy niezbędna będzie pomoc osoby, która cofnie skutki naszej nierozważnej pracy.

Inaczej wygląda sprawa w przypadku białej magii. W tym przypadku nawet jeśli nie będzie zamierzonych efektów, nie będziemy narażeni na przykrości opisane powyżej.

Jeśli jednak chcemy być pewni, że nasz rytuał będzie wykonany prawidłowo, łatwiej będzie po prostu zlecić go odpowiedniej osobie, która go przeprowadzi. Mimo mnogości poradników w Internecie musimy pamiętać, że nie staniemy się rytualistą z dnia na dzień, są to umiejętności, które nabywa się latami.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *