Który rytuał jest najsilniejszy?

Decydują się na skorzystanie z magii miłosnej stajemy nie tylko przed dylematem wyboru odpowiedniego rytualisty, lecz również takiego rytuału, który będzie najlepiej nadawał się w naszym przypadku. Na rynku ezoterycznym ofert w tym zakresie jest mnóstwo, stąd może to budzić w nas pewne zamieszanie.

Skąd mamy wiedzieć, jaki rytuał będzie dla nas najlepszy?

Na stronach rytualistów z reguły pojawia się opis danego rytuału z informacją, w jakim przypadku da on najlepsze efekty. Część ezoteryków oferują pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju magii po wcześniejszym przeprowadzeniu analizy. Jest to pomocne, szczególnie w przypadku osób, które z magią nie miały wcześniej za wiele wspólnego i sami z dokonaniem takiego wyboru mieliby problem.

Pomocne mogą okazać się również fora internetowe, na których o swoich doświadczeniach piszą osoby, które są w tracie rytuału oraz takie, u których pojawiły się efekty. Opinia tych osób może okazać się istotna jeśli na przykład stwierdzimy, że nasz przypadek będzie przypominał problem innej osoby.

Biała czy czarna magia – na co zwrócić uwagę?

Według opinii, jakie znajdziemy w Internecie możemy dojść do wniosku, że w celu stworzenia szczęśliwego związku najlepiej zdecydować się na rytuał miłosny oparty na białej magii. Zaletą tego typu rytuałów są przede wszystkim naturalne uczucia, jakie zrodzą się między dwiema osobami, magia tego typu wolna jest również od skutków ubocznych. Do białej magii zaliczamy między innymi rytuał miłosny na konkretną osobę oraz egipski. Ten drugi zdaje egzamin w przypadku większych problemów w związku. Nie można tutaj zapominać u szeregu uroków, które znajdują się w ofercie rytualistów.

Czarna magia będzie dotyczyła przypadków, w których między dwiema osobami nie ma ani nie było żadnych uczuć oraz więzi. Do tego typu rytuałów zaliczamy na przykład spętanie miłosne, czarne wesele czy rytuał krwi. Ich siła jest różna, na każdego zadziała też trochę inaczej. Decydując się na ten rodzaj magii musimy mieć na względzie, że nasz partner nie będzie darzył nas prawdziwymi uczuciami, więc związek będzie raczej sztuczny. Z czasem mogą pojawić się również niepożądane efekty uboczne, o których na forach internetowych wspomina wiele osób.

Wybierając rytuał miłosny należy mieć na względzie wiele czynników oraz mieć jasno określone intencje. W razie wątpliwości najlepiej w jego doborze o pomoc poprosić rytualistę.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *