Samopoczucie po rytuale

Przeglądając fora internetowe poświęcone rytuałom miłosnym można spotkać się nie tylko z poradami na temat skutecznych rytualistów, lecz również opisem wpływu prac ezoterycznych na nasze zachowanie. Doświadczenia opisywane są bardzo różne, wiele osób opisuje przede wszystkim problemy ze snem, budzenie się w nocy, część osób zgłasza również koszmary nocne. Inni informują z kolei o problemie z koncentracją podczas wykonywania obowiązków dnia codziennego.

Czy wyżej opisane objawy są warunkiem powodzenia rytuału?

Gdyby nasze samopoczucie były wyznacznikiem sukcesu lub jego braku, to czy rytuał zakończy się powodzeniem moglibyśmy stwierdzić już podczas sesji rytualnych. Okazuje się jednak, że problemy ze snem czy też ogólne złe samopoczucie rzeczywiście są doskonałym dowodem na to, że nasz rytuał jest w trakcie realizacji – lub niedawno się zakończył – jednak to nie jedyny wyznacznik sukcesu. Jest bowiem wiele osób, które żadnych dolegliwości nie miała, a mimo to chwali się szczęśliwym rozwiązaniem jego problemu.

Czy nasze samopoczucie zależy od rodzaju magii?

Okazuje się, że tak. Zdecydowanie łagodniejszy przebieg będzie u osoby, która zamawiała usługę opartą na białej magii, jak na przykład rytuał miłosny na konkretną osobę czy egipski. Dodać należy, że ewentualne dolegliwości w tym przypadku powinny być niegroźne, a przede wszystkim krótkotrwałe. Może to być dobra wiadomość dla osób, które poza oczekiwaniem na efekty muszą też przecież wstać rano do pracy i być przy tym w dobrej kondycji.

Z opisów w Internecie wynika, że trochę inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku rytuałów opartych na czarnej magii, do których należy na przykład spętanie miłosne czy czarne wesele. Objawów w postaci złego samopoczucia nie można w tym przypadku lekceważyć, zwłaszcza gdy dolegliwości przedłużają się i nie pozwalają nam na normalne funkcjonowanie. W tej sytuacji nasze obawy należy skonsultować z rytualistą, który znajdzie na to odpowiednie rozwiązanie.

Jak było wspomniane na początku, każdy z nas na pracę ezoteryczną reaguje w indywidualny sposób, u każdej osoby natężenie oraz czas pogorszonego nastroju może być różny. Zależy to również od techniki zastosowanej podczas sesji przez konkretnego rytualistę.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *