Rytualista Aureliusz Grabski

Rytualista Aureliusz swoje rytuały oferuje za pośrednictwem strony https://magiczne-rytualy.pl/. Wśród nich przeważa magia miłosna, można zamówić między innymi:

Rytualista Aureliusz magiczne-rytualy.pl
Rytualista Aureliusz magiczne-rytualy.pl
 • rytuał miłosny na konkretną osobę,
 • rytuał egipski,
 • spętanie miłosne,
 • czarne wesele,
 • rytuał separacyjny.

Poza rytuałami miłosnymi można zamówić również rytuał na szczęście oraz oczyszczający

Bardzo proszę o opinie na temat tego pana.

 

 

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 17 Średnia: 4.8]

377 myśli na temat “Rytualista Aureliusz Grabski

 1. Miał ktoś z was taki przypadek że w czasie rytuału egipskiego i po jego zakończeniu inicjował kontakt z partnerem partnerką i pomimo tego rytuał się udał? Spotykam się z kobietą wokół której kręci się jej były Partner. Jesteśmy w bardzo dobrym kontakcie rozmawiamy codziennie widujemy się i ciężko jest czasami nie odezwać się jako pierwszy. Tym bardziej że często się o to kłócimy że to ona musi się odezwać pierwsza, co wydaje mi się że nas oddala a nie przybliża.

 2. U mnie są wyraźne zmiany ale partner nie może jeszcze podjąć decyzji.Pan Aureliusz zaproponował coś dodatkowego, zacznie od dzisiaj.

   1. Cztery tygodnie po zakończeniu rytuału. Teraz jestem w trakcje dodatkowego rytuału który zaproponował mi pan Aureliusz i czekam na dalsze efekty.

   1. Wydaje mi się że stał się bardziej ufny. Spotykamy się, rozmawiamy. Ja na spokojnie czekam i na nic nie naciskam.

   1. Miałam rytuał egipski ale skoro są już u mnie jakieś zmiany czarne wesele też może okazać się skuteczne.

 3. Od wczoraj mam rytuał egipski. Moja sytuacja jest taka, że partner ma żonę. Miał ją zostawić ale gdy ona się o tym dowiedziała odsunął się ode mnie.

  1. Skoro ma żonę to po co to chcesz rozbić , nie ma facetów bez obciążeń.Jakby był rozwiedziny to rozumiem.Na czyimś nieszczęściu szczęścia na siłe nie buduj.

   1. Nie znasz mojej ani jego sytuacji więc dziękuję za Twoje rady. To forum podobno ma być od wspierania się a nie krytykowania.

   2. Przytoczę tekst od Pani Ani Szalkowskiej to powinno wystarczyć”Pamiętaj jednak, że uroki miłosne nie powinny być wykorzystywane wobec osób, które są w szczęśliwych związkach lub nie darzą Cię wyraźną sympatią. Ingerowanie w wolę innego człowieka może bowiem nieść za sobą bardzo negatywne konsekwencje. Stosowanie nieczystych praktyk magicznych i zmuszanie kogoś do miłości jest bardzo nierozważne oraz wyjątkowo ryzykowne, ponieważ może prowadzić nawet do utraty innej bliskiej Ci osoby. Właśnie dlatego podczas wykonywania rytuałów i zaklęć miłosnych tak ważna jest szczerość. Bycie otwartym wobec rytualistki czy rytualisty pozwoli uniknąć skutków ubocznych.

   3. Ja nie zamawiałam u pani Ani więc nie wiem jakie ma zasady. Poza tym kto Ci powiedział że oni są razem szczęśliwi? Ja odnoszę inne wrażenie.

   1. Miałem problemy ze snem i pojawiały sie czasami objawy rozkojarzenia w ciągu dnia.
    Kończę w piątek.

 4. Witam cię Łukasz ja jestem po spętaniu i nadal mam problemy ze snem. Czy miałeś jeszcze inne rytuały niż ten. Pozdrawiam

   1. Kincia, Pan Aurelisz powiedział, że dodatkowo wykonuje rytuał ochronny aby zapobiec ewentualnym skutkom ubocznym.

 5. Zamówiłam u pana Aureliusza. Miałam jeszcze czekać na efekty u innego rytualisty ale doczytałam negatywne opinie o tej osobie i chyba nie ma na co czekać. Mam nadzieję, że tym razem się powiedzie.

 6. Czy ktos sie orientuje czy w trakcie rytuału i w trakcie oczekiwania na efekty można palić papierosy. Wiem, że nie wolno spożywać alkoholu, ale czy można palic ?

  1. Zapytaj pana Aureliusza. Partner zostawił żonę , od paru dni mieszkamy razem. Dziękuję wszystkim za swoje rady jak widać rytuał się udał.

   1. Fonka długo czekałaś od zakończeniu rytuału na efekty, tj. żeby partner podjął decyzję o byciu z Tobą?

   2. Na efekty prawie miesiąc. W tym czasie wielka niepewność ale po pojawieniu się zmian przychodzi wielka ulga.

 7. Fonka rozumiem, że mieliście ze sobą kontakt w trakcie rytuału i oczekiwaniu na efekty ? Czy inicjowałas z nim kontakt czy raczej on to robił? Bo jak jestem z partnerką w stałym kontakcie to nie wyobrażam sobie żeby się do niej nie odzywać.

  1. Mnie nie i nie wiem czy w ogóle tak się da kiedy zależy nam na drugiej osobie i czekamy na upragnione efekty.

   1. Ciężko jest nie myśleć o tej o sobie, ja mimo to że mam jakiś kontakt z nią na grupach których jesteśmy to odp na jakieś tematy wchodzi w dyskusję ale to tak chłodem wieje że szok, i myślę czy po prostu nie „zniknąć” na ten czas czekania na efekty

   1. Hej Dawid 1 jestem w trakcie czarnego wesele jakie zmiany zaszły u Ciebie czy jesteś już po rycie i czy masz kontakt z ta druga osobą jeśli tak to kto go inicjował?

 8. Rytuał u mnie zadziałał ,ale miałam łącznie trzy podejścia. Za każdym razem była jakaś zmiana jednak zawsze stało coś na przeszkodzie. Od tygodnia jesteśmy ostatecznie razem z partnerem.

   1. A co egipski nie zadziałał? Kiedy dokładnie zaczęłaś? Po jakim czasie łącznie miałaś efekty?

   2. Zadziałał, wyżej pisałam, ze po każdym podejściu były jakieś zmiany, po pierwszym czyli egipskim również.

 9. Jakie przeżycia w czasie czarnego wesela? Po jakim czasie jakieś oznaki kontaktu i wgl ? Ja mam czarne wesele, myślę ciągle o ukochanej cały czas, nie mogę powstrzymać myśli są czasem negatywne czasem pozytywne.

  1. I jak wrażenia jeśli chodzi o czarne wesele? Ja mam od wczoraj wykonywane. Dodam, że mam trudną sytuację.

   1. Ja dzisiaj mam ostatni dzień czarnego wesele. Przez parę dni nie mogłem spać, przechodziły mnie dziwne myśli. Teraz czekanie na efekty.

 10. Dawid 1.
  Powiedz proszę coś więcej, kiedy skończyłeś rytuał? Po jakim czasie jakieś efekty nastąpiły? Jak ogólnie samopoczucie?

 11. Nie odzywałam się w zasadzie na forum bo nie chciałam negatywnie wpłynąć na rytuał. Dzisiaj już wiem ze rytual całkowicie zadziałał a my z partnerem mieszkamy już obecnie razem.

   1. Zmiany stopniowe zaczęły pojawiać się od drugiego tygodnia kwietnia, później stopniowo była dalsza proprawa.

 12. Hej kochani czy ktoś z was próbował uroku miłosnego na powrót partnera który jest narcyzem? Były partner ma problem z uczuciami

  1. Ja moją dzisiaj przypadkowo spotkałem na ulicy udało nam się porozmawiać. Nie widzieliśmy się od ponad trzech miesięcy więc nawet taki przypadkowy kontakty to sporo.

   1. Taka rozmowa to chyba już coś. Jak to się mówi nie ma przypadków są tylko znaki.

   1. Rytuał 21 dni. 19 maja miałem ostatnią sesje, pare dni temu przypadkowo spotkaliśmy sie i udało nam się porozmawiać. Pozniej jeszcze sama sie odezwala, popisaliśmy. I tak podczas tego pisania rozmowa sama zeszła na nas obu i postanowilismy wrocić do siebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *