Wróżbita Mateo

Wróżbita Mateo swoją ofertę przedstawia na stronie wrozbitamateo.pl. Można u niego zamówić nie tylko rytuały miłosne, lecz również inne usługi ezoteryczne.

Jak pisze o sobie, specjalizuje się w następujących kategoriach:

 • wróżby miłosne oraz sprawy finansowe i materialne,wróżbita Mateo – opinie
 • porady personalne,
 • wróżby przez Internet,
 • prognozy i przepowiednie z tarota,
 • konsultacje ezoteryczne,
 • seans karciany,
 • usługi wróżbiarskie,
 • wróżby pieniężne, rodzinne, dotyczące kariery i pracy, matrymonialne, ślubne,
 • wróżby na lata przyszłe.
wróżbita Mateo - opinie
wróżbita Mateo – opinie

Jeśli chodzi o rytuały miłosne, oferuje je w dwóch różnych wersjach, standardowej oraz wzmocnionej. Na stronie można zamówić również rytuał oczyszczający. 

Od początków cywilizacji, ludzie korzystali z rytuałów miłosnych w celu przyciągnięcia miłości, pogłębienia istniejących uczuć lub wyleczenia zranionego serca. Te techniki czasem są powiązane z magią, białą lub czarną, w zależności od intencji i metod wykorzystywanych podczas rytuału.

Biała magia w kontekście rytuałów miłosnych skupia swoje działanie na promowaniu pozytywnej energii i miłości. Często angażuje do tego symbole i obrazy, które mają skojarzenia z miłością, a także pozytywne afirmacje i wizualizacje służące przyciągnięciu miłości.

Z drugiej strony, narzędzia związane z czarną magią często kojarzą się z manipulacjami i próbami kontroli uczuć innej osoby. Takie praktyki są licznie krytykowane jako nieetyczne, ponieważ naruszają prawo drugiej osoby do swobodnego wyboru i decydowania o swoich uczuciach.

Jeżeli zdecydujesz się przeprowadzić rytuał miłosny, szczególne znaczenie ma zrozumienie jego natury i przebiegu. To, między innymi, obejmuje zebranie odpowiednich przedmiotów i dokonanie konkretnych czynności.

Ostatecznie, podczas wykonywania rytuałów miłosnych, pamiętajmy o szacunku do wolnej woli innych. Wpływanie na uczucia innych nie jest etyczne. Miłość powinna wynikać z wolnego wyboru każdej z osób. Prawdziwa miłość zawsze odnosi się do szacunku, wolności i równości, a rytuały miłosne powinny służyć jako narzędzie do zrozumienia i otwierania się na miłość, nie narzędzie do jego manipulacji.

Przy podejmowaniu decyzji o wykonaniu rytuału miłosnego, najważniejsza jest wyraźna intencja. Czy szukamy miłości w swoim życiu, pragniemy pogłębić już istniejącą relację, czy potrzebujemy uzdrowić swoje serce po trudnym związku? Intencja jest najmocniejszą siłą każdego rytuału i kluczem do jego skuteczności.

Rytuały miłosne związane z białą magią skupiają się na uzdrawianiu, otwarciu serca na miłość i przyciąganiu pozytywnej energii. Te rytuały są bezpieczne i mają na celu wzmacnianie miłosnej energii, nie naruszając wolnej woli ani samostanowienia innych.

Z drugiej strony, rytuały miłosne oparte na czarnej magii, mające na celu manipulację czy narzucanie własnej woli, są szkodliwe i nieetyczne. Tego typu praktyki nie tylko naruszają prawa innych, ale również mogą przynieść negatywne konsekwencje dla osoby wykonującej rytuał.

Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie rytuału miłosnego, ważne jest, aby postępować zgodnie z określonymi zasadami i krokami. Od właściwego przygotowania przestrzeni, poprzez zebranie wymaganych przedmiotów, aż po skupienie się na intencji i wykonanie rytuału. Pamiętaj, że prawdziwa moc leży w twojej intencji i otwartości na miłość.

Przede wszystkim, pamiętaj, że prawdziwa miłość nie jest efektem manipulacji, ale prawdziwym uczuciem, które płynie z wolnej woli i szacunku. Rytuały miłosne mogą być wartościowym narzędziem na drodze do miłości, ale prawdziwa miłość zawsze rośnie z naszych serc.

Kliknij, aby ocenić
[Ogółem: 11 Średnia: 1.6]

45 myśli na temat “Wróżbita Mateo

 1. Po skorzystaniu z ich usług muszę stwierdzic, że to ściema. A miałam nadzieję, że to prawdziwa i skuteczna osoba 🙁

  1. u mnie minęły 4 miesiące i nic. Panna jak nie wróciła tak nie ma .Wszystkich przestrzegam zdesperowanych, aby nie robili u nich żadnych rytuałów. Oczywiśćie sam zrobiłem bo byłem zdesperowany .Teraz jak się wszystko ochłodziło to mogę rzec, to facet was doi na kase i obiecuje góry i doliny

   1. Nikt nie ma efektów. Rozmawiałam z babkami, na gazecie poszukaj maile. Mnóstwo osób oszukanych.

  1. U mnie mineły 3 miesiące u nic. Rozmawiałam mailowo z wieloma osobami, też zero zmian. Na dodatek pan podobno przestał im odpisywać.

 2. U mnie niby coś ruszyło, ale ciężko nazwać to jakimkolwiek sukcesem, nie wiem w ogóle czy przypisywać to rytuałowi. Odblokował mnie na facebooku i nic więcej. Jak jemu napisałam, to już nie odpisał.

 3. Mijają dwa miesiące odkąd miałam mieć wykonany rytuał egipski i na razie żadnych efektów. Przyznam, że trochę się zaczynam niepokoić 🙁

 4. Co prawda jestem dopiero dwa tygodnie po rytuale, ale po przeczytaniu opini w internecie nie mam wątpliwości, że nie mam na co czekać. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *